• 0
 
  • Autor: Sportowy Krecik
  • Wyświetleń: 2088
  • Dodano: 2017-10-11 / 20:43
  • Komentarzy: 1

Gwardia przegrała o włos

 
 
Gwardia przegrała o włos

(Fot. Dżacheć)

W 7. kolejce PGNiG Superligi Gwardia Opole podejmowała przed własną publicznością MMTS Kwidzyn. Niestety rywal wyrwał zwycięstwo z gardła Gwardzistom i triumfował w tym spotkaniu 23:22.

Pierwsza połowa należała do Gwardzistów. To opolanie dyktowali w tej części meczu tempo gry i nadawali rytm rozgrywce. Wyjście na kilku punktowe prowadzenie za sprawą Mateusza Jankowskiego, dało obraz pewnej i mocnej serii naszej ekipy. Pozytywny scenariusz gry utrzymywał się do końca pierwszej połowy, którą z optymistycznym akcentem opolanie zakończyli z wynikiem 12:10.

Druga część starcia była już mniej zadowalająca dla kibiców opolskiej ekipy. Rywale doprowadzili do remisu i można powiedzieć, rośli w siłę. Kwidzynianie zachowali więcej zimnej krwi w swoich szeregach i do ostatniej minuty usiłowali wyrwać punkty z wyjazdowego spotkania w Opolu. Tak też się stało, bowiem emocjonująca końcówka należała już do przyjezdnych. Niestety po horrorze na samym finiszu tego meczu, to rywale wyszli z tego starcia z tarczą. Ostatecznie MMTS wygrał z Gwardią 23:22 i wywożą cenne punkty z naszego miasta.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2017-10-12 07:28:04 [188.146.107.*] id:1544573  
GRZEŚ 17: Napisał postów [83], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
Brak gry skrzydłami, oraz mała skuteczność naszych zawodników ,to powody porażki w tym meczu .

Nick:
Treść: