• Wyświetleń: 3391
    • Dodano: 2017-09-23 / 21:07
    • Komentarzy: 3

Gwardia nie sprostała Wiśle Płock

W 4. kolejce PGNiG Superligi Gwardia Opole podejmowała we własnej hali Wisłę Płock. Niestety silniejszy przeciwnik okazał się nie do przejścia. Gwardziści przegrali z wicemistrzem kraju 20:32.

Choć obie drużyny świetnie wystartowały w tegorocznych rozgrywkach, to faworytem tego spotkania była oczywiście Wisła Płock. Podopieczni Piotra Przybeckiego od początku meczu górowali na wyjazdowym parkiecie. Szybkie wyjście na prowadzenie w pierwszych piłkach i kontrola nad starciem skutkowały jednostronnym widowiskiem. Gwardziści oczywiście nie spuszczali głów, lecz widać było pewną przewagę w szeregach rywali z Płocka. Pierwsza połowa zakończyła się wysoką przewagą Wisły 17:9.

Druga odsłona tego spotkania, to dalsze zmagania z ciężkim rywalem. Gwardziści próbowali gonić wynik, lecz Orlen Wisła Płock cały czas atakowała i zdobywała kolejne bramki. Niestety opolanom nie udało się choćby na parę punktów zbliżyć się do rywali. Mecz zakończył się wynikiem 32:20 dla gości, a podopieczni Rafała Kuptela muszą pogodzić się z porażką przed własną publicznością.

Kolejny mecz Gwardziści zagrają już za tydzień z Górnikiem Zabrze.

chomik87: Napisał postów [234], status [maniak] Reputacja
    Byłem widziałem i powiem tak w 1 połowie brak rzutów 2 połowa lepsza ale błędy błędy błędy Wiara Gwardia. Więcej walki i pewności siebie