• 0
  • Wyświetleń: 1542
  • Dodano: 2017-09-20 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Darmowe warsztaty kulinarne z popularnymi blogerkami w Solaris Center

 
 
Darmowe warsztaty kulinarne z popularnymi blogerkami w Solaris Center
Co jeść aby zachować piękną cerę, być na czasie i dostarczać do organizmu tego, czego aktualnie potrzebuje? Odpowiedzi na te pytania klientki Solaris Center otrzymają w Strefie Dobrego Smaku, pomiędzy 21, a 22 września. Konsultacje dietetyczne, przygotowanie zdrowych przekąsek wspólnie z blogerkami kulinarnym oraz porady z zakresu prawidłowego odżywiania - tak zapowiada się kolejne wydarzenie z cyklu "Kobieta Piękna Modna i Zdrowa".

Nasz tryb życia z każdym kolejnym rokiem wyraźnie przyspiesza. Codzienne wyzwania często powodują stres i zmęczenie. Wiele osób zaczyna doświadczać problemów z odpowiednią dietą, a co za tym idzie - z zaburzeniami wagi. Brak formy, niezdrowa dieta i zbędne kilogramy osłabiają kondycję, zabierając nam poczucie zadowolenia z życia i obniżając efektywność w działaniu. Jednak wcale nie musi tak być!

Po to, aby pokonać stereotypy na temat diety i pomóc zrobić pierwszy krok w kierunku prawidłowego odżywiania, Solaris Center organizuje bezpłatne warsztaty w tzw. Strefie Dobrego Smaku. Podczas dwudniowego spotkania panie będą mogły skorzystać z porad i podpowiedzi ekspertów z zakresu zdrowego żywienia.
- Organizujemy to wrześniowe spotkanie, ponieważ chcemy wesprzeć i zmotywować kobiety do wprowadzania zdrowych zmian w ich codziennym funkcjonowaniu - komentuje p. Aleksandra Mastalerz, Regional Marketing Manager w Solaris Center. - W "Strefie Dobrego Smaku", udowodnimy im, jak duże znaczenie ma właściwa dieta, pomożemy zaplanować uczestniczkom własną ścieżkę powrotu do dobrej formy i wskażemy, jak w prosty sposób skonstruować wartościowy jadłospis dla siebie i ich bliskich - dodaje.

W Strefie Dobrego Smaku pojawi się też dietetyk z profesjonalnym sprzętem. Każda z Pań będzie mogła skorzystać z analizatora składu ciała, czyli urządzenia, które w bezpieczny i nieinwazyjny sposób określi efekty stosowanej diety bądź treningu z dużo większą precyzją, niż jest to możliwe w przypadku zwykłej wagi. Warsztaty to też czas zdrowego gotowania - panie przygotują zdrowe potrawy pod okiem blogerek kulinarnych i przekonają się, jakie fit pyszności serwują na co dzień, Smooth The Fruit i Sopelek. Podczas warsztatów działać będzie także specjalnie zaaranżowana strefa, w której dzieci której dzieci nauczą się przygotowywania zdrowych przekąsek z warzyw i owoców.

Solaris Center zaprasza na smaczne warsztaty w dniach, 21-22 września, w godz. 13.00-18.00, na poziomie 0 galerii.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.