• Wyświetleń: 3738
    • Dodano: 2017-09-17 / 03:06
    • Komentarzy: 4

Odra wraca z Suwałk bez punktów

W 9. kolejce Nice I Ligi Odra Opole zmierzyła się na wyjeździe z Wigrami Suwałki. Niestety szybko strzelona bramka nie pomogła w dowiezieniu zwycięskiego wyniku do końca i Odra musi pogodzić się z pierwszą porażką wyjazdową w tym sezonie - 2:1.

Mimo wyśmienitego początku, nie był to najlepsze mecz w wykonaniu podopiecznych Mirosława Smyły. W 12 minucie Szymon Skrzypczak wyprowadził drużynę gości na prowadzenie, lecz na tym dobra passa się skończyła. Już 8 minut później bardzo przytomnie musiał się zachować "Tobi", który uratował z opresji naszą ekipę. W dalszej części spotkania losy tego meczu były wyrównane. Raz atakowali opolanie, raz zawodnicy Suwałk. Niestety Damian Gąska w 42 minucie wyrównał po silnym i celnym strzale na 1:1. Golem do szatni zakończyła się pierwsza odsłona tego meczu.

Drugą połowę wyśmienicie rozpoczęli gospodarze. W 52 minucie strzałem z okolic 25 metra popisał się Pyłypczuk, który zmienił wynik spotkania na 2:1 dla miejscowych. W dalszej części tego starcia obie ekipy nie mogły znaleźć już skuteczniejszych dróg do siatki. Zarówno Odra jak i Wigry, mieli kilka szans na zdobycie bramki, lecz albo strzały lądowały poza światłem "klatki" albo przytomnie zachowywali się golkiperzy obu zespołów. Wynik 2:1 utrzymał się zatem do końca, a Odra po raz pierwszy wraca z wyjazdowego meczu bez punktów.

Kolejny mecz Odra zagra już za tydzień w Opolu ze Stalą Mielec.

2017-09-18 07:21:50 [165.225.72.*] id:1542829
    dontomasso: Napisał postów [4247], status [VIP] Reputacja
    warto sie zastanowic nad budowa tego hiperstadionu dla kolderki. bo jak narazie same porazki

2017-09-17 15:34:32 [217.173.202.*] id:1542782
    areczek67: Napisał postów [28], status [nowy] Reputacja
    Tak, to tylko sport ale...jak drużyna, która strzeliła we wszystkich kolejkach aż dwie bramki plus samobój w Katowicach nagle trafia drugie tyle goli podobno tak dobrej obronie jaką ma Odra? Z Sosnowcem masa szczęścia, teraz tyły z dołami tabeli...czyżby zaczyna się zjazd w dół tabeli?

2017-09-17 11:08:56 [178.252.17.*] id:1542751
    PauloOp23: Napisał postów [3723], status [VIP] Reputacja
    A mnie to nie dziwi.W piłkę trzeba grać z pasji a nie traktować tego jak pracę.

2017-09-17 10:26:20 [89.76.167.*] id:1542740
    Razor75: Napisał postów [1255], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    to jest sport i czasem tak jest i tak są lepsi od narodowej nie było 4:0 , więc pomimo chwilowej słabości -szacun