• Wyświetleń: 2938
    • Dodano: 2017-09-17 / 03:03

Gwardia Opole wygrała z Wybrzeżem po karnych

Spotkanie 3. kolejki PGNiG Superligi to starcie Gwardii Opole z Wybrzeżem Gdańsk. Zwycięzcę tego spotkania wyłoniły dopiero karne, w których to opolanie nie dali żadnych szans rywalom. Wygrana 30:28 to znakomite potwierdzenie dobrego przygotowania do tego sezonu.

Mecz w Opolu wyśmienicie rozpoczęli gospodarze. Początkowa dominacja na własnym parkiecie wróżyła bardzo dobry mecz. I tak też się stało! Sportowych emocji w popularnym Okrąglaku nie brakowało. Mimo słabszego początku, gdańszczanie podgonili straty i wyrównali w tym spotkaniu. Przed przerwą podopieczni Rafała Kuptela wyszli jeszcze na dwubramkowe prowadzenie i z wynikiem 14:12 schodzili do szatni.

Po zmianie stron, obraz gry także się zmienił. Wtedy to gracze Wybrzeża przejęli inicjatywę w tej rywalizacji. Wyjście na prowadzenie Gdańska i ewidentna słabsza gra miejscowych to horror jaki zapewnili swoim kibicom, obie drużyny. Gwardziści w samej końcówce doprowadzili do remisu po 26. W rzutach karnych Gwardia nie dała szans rywalom z Pomorza i triumfowała w tej części 4:2. Całe spotkanie zakończyło się więc 30:28, a Gwardziści po ciężkiej i mozolnej przeprawie dopisują sobie kolejne cenne punkty.

2017-09-17 05:34:47 [31.0.85.*] id:1542705
    wrogpubliczny: Napisała postów [133], status [wyjadacz] Reputacja
    Wyròwnujący gol z Wybrzeżem na 10 sekund przed końcem meczu, na 5 minut przed końcem strata 4 punktów. Karne. Mieli chłopaki żelazne nerwy, serio. Wybrzeże też wraca z tarczą, bo bramkarz nieźle bronił, a piłkarze w drugiej połowie wchodzili między obronę Gwardii jak w masło. Fajny mecz!