• Wyświetleń: 9356
  • Dodano: 2017-09-15 / 11:22
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Moc wrażeń w Parku Rozrywki Robland

 
 
Moc wrażeń w Parku Rozrywki Robland

 <I></I>

Wyjątkowe atrakcje i zabawa dla całej rodziny czekają na czytelników w Wesołym Miasteczku ROBLAND, które od dzisiaj gości w Opolu w parku na osiedlu Armii Krajowej.

Wśród najciekawszych atrakcji jest wielki diabelski młyn, który ma wysokość aż 30 m. Dla spragnionych mocnych wrażeń polecamy 40-metrowy Booster, czyli wielkie wahadło. Najmłodsi także nie będą się nudzić. Dla nich przewidziane są takie atrakcje jak kolejki, samochodziki czy karuzele.

Dla naszych czytelników mamy 10 zaproszeń - każde upoważna do skorzystania z 5 atrakcji.

Rozlosujemy je wśród pierwszych 10 czytelników, którzy wyślą SMS pod nr 72624 o treści DP BILETY ZABAWA IMIĘ I NAZWISKO. Prosimy nie używać w treści wiadomości polskich znaków. Opłata za SMS to 2,46 zł z VAT.

Zaproszenia otrzymują:
Małgorzata Gołomb
Danuta Kobza
Marek Macyszyn
Bukowski Ryszard
Magdalena Ryk
Ewa Korf
Lucyna Niewiadomska
Adam Ossowski
Rafał Teodorczyk
Dominik Demryk

Każda osoba biorąca udział w konkursie, wysyłając sms jednocześnie zgadza się na publikację swoich danych na stronie 24opole.pl. Osoby, które wygrały zaproszenia mogą odebrać je w kasie okazując dokument ze zdjęciem.

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.