• 0
 
  • Wyświetleń: 5429
  • Dodano: 2017-09-12 / 14:30
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Opole- przystanek na trasie samochodu firmy TECH Sterowniki

 
 
Opole- przystanek na trasie samochodu firmy TECH Sterowniki

13 września do Opola przyjedzie samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki. Mobilny showroom zatrzyma się obok hurtowni instalacyjnej Famel, przy ul. Głogowskiej 22. Okoliczni mieszkańcy będą mieli okazję do przetestowania innowacyjnych sterowników do zarządzania ogrzewaniem.

Co znajduje się w środku samochodu wystawowego TECH Sterowniki?

Samochód, który zatrzyma się w Opolu to mobilny showroom z ekspozycją produktów oferowanych przez firmę TECH Sterowniki. Każda osoba będzie mogła osobiście przetestować sterowniki do ogrzewania (podłogowego, grzejnikowego, do kominków, a także sterowniki wykorzystujące energię odnawialną). Oprócz prezentacji, pracownicy firmy będą udzielać porad w zakresie wyboru, montażu i obsługi sterowników, a także efektywnego wykorzystania parametrów ogrzewania.

Jaki jest plan trasy samochodu?

Samochód wystawowy TECH Sterowniki ruszył w swoją kolejną podróż po Polsce na początku kwietnia tego roku. Na trasie zatrzymuje się w miejscach, które m.in. wskazują internauci za pomocą specjalnego formularza na stronie internetowej. W najbliższym czasie, mobilny showroom odwiedzi również pobliskie miejscowości:

14 września: Respol Czeladź - ul. Wiejska 44, 41-253 Czeladź.
15 września: Respol Wrocław - ul. Krakowska 13, 50-424 Wrocław.

TECH Sterowniki to największy polski producent sterowników do kotłów na paliwa stałe, specjalizujący się w produkcji mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Główna siedziba firmy mieści się w Wieprzu w województwie małopolskim. W pobliskich Bulowicach znajduje się narzędziownia oraz call center serwisu, a w miejscu pierwszej siedziby, w Andrychowie - magazyn. Swoje produkty firma sprzedaje w 19 krajach na świecie. W 2016 roku liczba sprzedanych urządzeń przekroczyła liczbę 1 miliona. Sterowniki firmy TECH to urządzenia innowacyjne i inteligentne, które pozwalają zaoszczędzić dużą ilość energii.

Zobacz krótki filmik z mobilnej ekspozycji w Andrychowie

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.