• Dodano: 2017-09-09 / 20:47
    • Komentarzy: 19

Odra wygrała z Zagłębiem w ostatnich sekundach meczu

(Martin Baran)

Odra Opole w ramach 8. kolejki Nice I Ligi podejmowała u siebie Zagłębie Sosnowiec. Wygrana 1:0 w doliczonym czasie gry to kolejny duży krok w walce o czołowe miejsce na zapleczu Ekstraklasy.

To był wyrównany mecz od samego początku. W pierwszych minutach to goście dominowali na naszym terenie. Na szczęście wyśmienicie bronił dziś Weinzettel, który wielokrotnie ratował opolską ekipę przed strata goli. W premierowej odsłonie to sosnowiczanie więcej razy atakowali, lecz nie na tyle skutecznie, aby prowadzić w tym spotkaniu. Bezbramkowy remis utrzymał się do przerwy.

Po zmianie połów obraz gry się nie zmienił. Dalej Zagłębie atakowało, lecz, na szczęście, nie mogli oni znaleźć celnej drogi do naszej bramki. Nie wykorzystali także rzutu karnego, którego sędzia podyktował po faulu Mateusza Bodziocha. W końcówce spotkania, to opolanie przejęli inicjatywę i zaczęli mocniej atakować. Niebiesko-czerwoni niesieni dopingiem całego stadionu, w doliczonym czasie gry, uszczęśliwili celnym trafieniem. W 4 minucie dodatkowego czasu Martin Baran pokonał golkipera drużyny przeciwnej i dał radość wszystkim zgromadzonym na trybunach. Wygrana 1:0 to kolejne, cenne, punkty w walce o premiowane miejsca w tabeli Nice I Ligi.

Kolejny mecz Odra zagra już za tydzień na wyjeździe z Wigrami Suwałki.

Więcej zdjęć

2017-09-11 11:27:58 [94.254.246.*] id:1542214
    norman: Napisał postów [784], status [rozpisany/na] Reputacja
    Tobi zrobił duży postęp dzięki jego interwencjom Odra wygrała mecz, czy ktoś mi odpowie dlaczego kibice Zagłębia opuścili stadion w 80 minucie

arta26: Napisał postów [1555], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    GÓRNY ŚLĄSK GÓRNY ŚLĄSK OBERSCHLESIEN. Prócz Sosnowca,tam jak w Opolu sami GOROLE

2017-09-10 03:05:39 [87.149.145.*] id:1542100
    sebastian325i: Napisał postów [13403], status [VIP] Reputacja
    hehe no nie całkiem...
    2017-09-09 21:01:26 [194.29.180.*] id:1542071
    ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Szykujemy się na EKSTRAKLASE!! DZIĘKUJEMY!!

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [12]
    2017-09-09 21:34:44 [87.149.145.*] id:1542076
    to teraz poprawnie, bo BOT mnie już 2 razy wywalił... Legła stadion "zniszczy" i nie będzie na czym grać ... ;)
    2017-09-09 22:45:21 [90.156.124.*] id:1542077
    siostra_brygida: Napisała postów [48024], status [VIP] Reputacja
    Może jednak trzeci raz spróbujesz, bo dalej nie jarzę mimo szczerych chęci, sorry Sebastianie. :(....
    2017-09-09 23:43:34 [87.149.145.*] id:1542082
    taaa... i mnie na 24h zablokują... i co wtedy...???
    2017-09-09 23:43:49 [94.254.157.*] id:1542083
    Brygidko... Sebastianowi który jezdzi BMW z silnikiem 2,5 chodzi o to że na stadionie Odry będzie mecz!!!!!!!! o PUCHAR POLSKI!!! :) tylko nie Odra na nim zagra a Ruch Zdzieszowice i jego rywalem będzie LEGIA WARSZAWA!!!! I Sebastianowi myśli że Panowie w zielonych szalikach będą chcieli naruszyć fundamenty naszego pięknego terenu rekreacyjnego przy ulicy Oleskiej 51 na co my nie pozwolimy:)))))
    2017-09-09 23:45:50 [87.149.145.*] id:1542084
    dacie rade żylecie...? szacun chopy... haha
    2017-09-09 23:46:03 [94.254.157.*] id:1542085
    Sebastian nie Sebastianowi przepraszam za błąd:) (wiersz 3)
    2017-09-09 23:47:09 [87.149.145.*] id:1542086
    no nie ;) a tak poważnie, to jestem wkurzony że nie zagrają w Zdzichach...
    2017-09-09 23:47:58 [87.149.145.*] id:1542087
    eehh zwykła literówka, nikt na to nie parzy...
    2017-09-09 23:48:34 [87.149.145.*] id:1542088
    no sam widzisz... *patrzy ;)
    2017-09-09 23:49:49 [87.149.145.*] id:1542089
    chociaż moje błędy pewne osobniki z tegoż forum wyłapują i przez lata potem wypominają... haha
    2017-09-09 23:50:03 [94.254.157.*] id:1542090
    Trybsony i inne napompowane balony??:) Chłopaki z Wojciecha Korfantego 2 już opróżniają cele na tą okazje (hahahahahahahahahaha) Co 2 już urlop bierze na żądanie (hahahaha). Sami damy rade :D
    2017-09-09 23:52:47 [94.254.157.*] id:1542091
    z 1 strony dobrze bo zarobi pkp pks taxi kebab mc donald orlen i troszkę odra.. a z 2 strony straci na szkodach pkp pks taxi kebab mc donald orlen i coś czuję że sporo odra może ucierpieć ale krzesełko jak i ryj ze szkła nie jest i się nie zbije :DDD
    2017-09-09 23:35:59 [89.76.167.*] id:1542081
    Razor75: Napisał postów [1255], status [zrobił/a karierę] Reputacja