• Wyświetleń: 4424
    • Dodano: 2017-09-02 / 20:37
    • Komentarzy: 8

Odra wygrywa z Chojniczanką 2:1

Odra Opole w kolejnym meczu Nice I Ligi podejmowała na własnym stadionie Chojniczankę Chojnice. Wygrana 2:1 przed własną publicznością umacnia naszą drużynę na drugim miejscu w tabeli zaplecza Ekstraklasy.

Mecz dość niefortunnie zaczęli gospodarze. Już w 14 minucie Paweł Zawistowski mocnym i celnym strzałem pokonał Tobiasza Weinzettela. Minął kwadrans gry, a kibice na stadionie nie wierzyli własnym oczom! Na szczęście nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz! Można skwitować, iż pierwsze minuty nie należały do udanych tego dnia, ale w późniejszym czasie wszystko wróciło na "dobre tory".

Zaledwie minutę później Marcin Wodecki wyrównał to spotkanie na 1:1 i gra rozpoczęła się od nowa. Od tego momentu niebiesko-czerwoni grali z większym skupieniem i, na pewno, z większą motywacją, bowiem stracona bramka to kubeł zimnej wody dla kibiców i zawodników przy Oleskiej. W 22 minucie, nie kto inny jak Marcin "Pszczółka" Wodecki, podwyższył na 2:1 dla gospodarzy. Była to jego szósta bramka w tym sezonie i na pewno nie ostatnia. Wynik spotkania utrzymał się do przerwy.

Druga połowa należała już do wyrównanych, pod względem wyniku, jak i sytuacji na boisku. 45 minut walki nie przyniosły bramek, lecz nie oznacza to braku sytuacji podbramkowych, a tych było sporo. Mecz zakończył się wynikiem z pierwszej połowy 2:1 a Odra Opole dopisała sobie po tym meczu kolejne punkty, które umacniają ją w górnej części tabeli Nice I Ligi. Kolejny mecz na własnym stadionie i kolejna wygrana to potwierdzenie wyśmienitego przygotowania szkoleniowego do występów na zapleczu Ekstraklasy.

Kolejny mecz podopiecznych Mirosława Smyły już za tydzień z Zagłębiem Sosnowiec.

2017-09-04 21:10:51 [213.147.166.*] id:1541739
    arta26: Napisał postów [1555], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    GÓRNY ŚLĄSK GÓRNY ŚLĄSK🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌😁& #128588;🙌🙌🙌 ODRA OPOLE😷😷😷😷😷😷💩💩 28169;💩💩💩💩💩

2017-09-02 22:13:59 [46.134.9.*] id:1541622
    Polpha: Napisał postów [9431], status [VIP] Reputacja
    Matsui kiedyś zagra? Czy to tylko był chwyt marketingowy?

roynl: Napisał postów [95], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Matsui w dużej mierze to był chwyt marketingowy. Nie od dzisiaj wiadomo że Odra w swoich dalekosiężnych celach ma awans do elitarnej LOTTO Ekstraklasy.Z zaufanego źródła wiem, że potem wzorem Realu Madryt planowane jest tournee po Azji (w tym po Japonii). Sam Matsui ponoć, spłaci swój transfer z nawiązką, w związku ze sprzedażą samych TRYKOTÓW!!!. Już widzę główna ulicę Tokio, Osaki, Yokohamy czy mroźnego Saporro gdzie miejscowi pascjonaci futbolu dumnie przechadzają się w T-shirtach Oderki.
    2017-09-03 15:52:10 [46.134.9.*] id:1541642