• 0
  • Wyświetleń: 1233
  • Dodano: 2017-08-29 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Kreatywne eko-wartszaty dla dzieci i młodzieży w Solaris Center

 
 
Kreatywne eko-wartszaty dla dzieci i młodzieży w Solaris Center
Jak odświeżyć stary t-shirt, albo sprawić, żeby nasza torba zyskała unikalny charakter? Tego dowiedzą się uczestnicy eko- warsztatów w Solaris Center. 30 i 31 sierpnia, w ramach kolejnej edycji Fabryki Wyobraźni, mali klienci Centrum będą nadawać rzeczom nowe życie. Wstęp na warsztaty jest wolny!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy, wakacje również. Na szczęście Solaris Center znalazł sposób na to, by jeszcze przez chwilę poczuć letnią beztroskę, a jednocześnie małymi krokami przygotowywać dzieci i młodzież do wyzwań, czekających na nich w nadchodzącym roku szkolnym. W ramach kolejnej edycji projektu Fabryka Wyobraźni na terenie opolskiej galerii odbędzie się wydarzenie "Schowaj słońce w torbie".

W ramach wspólnej zabawy Solaris Center ma na celu uświadomić dzieciom jak ważne jest, byśmy dbali o naszą planetę. Zadaniem uczestników będzie własnoręcznie pomalowanie ekologicznych toreb oraz przyniesionych przez siebie t-shirtów. W ten sposób nadadzą rzeczom nowe życie. Warsztaty poprowadzone zostaną przez profesjonalnego animatora - artystę i pedagoga. Doskonała, pełna edukacyjnych elementów zabawa gwarantowana!
W zajęciach mogą wziąć udział chętni w wieku od 8 do 15 lat. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 - 31 sierpnia 2017 r. w godz. 13.00 - 19.00, na poziomie 0 Solaris Center.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.