• Dodano: 2017-08-06 / 12:36
    • Komentarzy: 6

Odra wygrała na wyjeździe z Pogonią Siedlce

(Fot. archiwum)

W drugim meczu tej rundy podopieczni Mirosława Smyły zmierzyli się na wyjeździe w Siedlcach z tamtejszą Pogonią. Wygrana 2:1 na Mazowszu to utrzymanie dobrej passy, dzięki której opolska ekipa nabiera wiatru w "I-ligowe żagle"

Opolanie mecz zaczęli od "potknięcia", bowiem w 15 minucie sędzia podyktował rzut karny dla naszego zespołu. Niestety, strzał Marcina Wodeckiego wyśmienicie obronił Krystian Stępniowski, a gospodarze odetchnęli z ulgą. Jednak popularny "Pszczółka" "odkupił swoje winy" w zaledwie kolejne 15 minut. W 31 minucie perfekcyjnie skierował futbolówkę do siatki rywala i otworzył tym samym wynik spotkania na wyjeździe. Wynik 0:1 dla gości utrzymał się do przerwy.

Druga połowa to wyrównane starcie obu ekip. Pod względem gry, jak i stosunku bramek. W 52 minucie Bodzioch podwyższył na 0:2 dla opolskiej drużyny i nikt na trybunach nie miał wątpliwości, kto może wygrać to spotkanie. Jednak gospodarze nie poddali się tak łatwo. Odpowiedzieli na kilkanaście sekund przed końcem meczu. W doliczonych 5 minutach gry gospodarze potrafili wykrzesać z siebie ostatnie siły i trafić honorową bramkę. Autorem gola dla miejscowych był Maciej Wichtowski. Nie zmieniło jednak to nastrojów opolskiej ekipy, która cieszyła się z wygranej na wyjazdowym terenie 1:2.

Kolejny mecz niebiesko-czerwonych już za tydzień w Opolu. Rywalem Odry będzie Miedź Legnica.

2017-08-07 17:31:32 [89.74.189.*] id:1539427
    Brawo Odra, Siedlce najgorszy wyjazd i wygrali :) Ile "kibiców" Odry w Siedlcach? Nawet nie napiszę, bo to wstyd i hańba dla całego Opola! Majtasy, a nie ekipa!

2017-08-06 21:00:39 [83.30.11.*] id:1539381
    tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja
    wiśnia,kibice czekają na nowy stadion,zgodnie z twoją obietnicą

2017-08-06 19:14:26 [178.43.20.*] id:1539367
    Bodziulla: Napisał postów [2009], status [Szycha] Reputacja
    No zobaczymy czy może coś w końcu wyjdzie z tego, ale mam nadzieję, że sodoma nie uderzy do głowy i będzie cwaniactwo?

2017-08-06 17:36:09 [194.29.180.*] id:1539356
    norman: Napisał postów [784], status [rozpisany/na] Reputacja
    Czyli mogło być kolejne 3-0 niewykorzystany karny oraz brak skupienia w ostatniej minucie

2017-08-06 13:51:46 [46.134.137.*] id:1539334
    Polpha: Napisał postów [9427], status [VIP] Reputacja