• Wyświetleń: 6519
    • Dodano: 2017-07-29 / 20:40
    • Komentarzy: 22

Wyśmienity początek Odry w I lidze

Odra Opole na inaugurację swoich występów na zapleczu ekstraklasy pokonała u siebie Górnika Łęczna 3:0. Wygrana w meczu ze spadkowiczem z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce to znakomity start opolan w rozgrywkach pierwszoligowych.

Opolanie od samego początku meczu dominowali na własnym stadionie. Dobre przygotowanie przed sezonem uwidocznione zostało już w pierwszej połowie, gdzie gospodarze mieli kilka sytuacji podbramkowych. Wynik spotkania otworzył w 18 minucie Peroński i tym samym zdobył premierową bramkę w Nice I lidze dla drużyny z Opola. Podwyższenie na 2:0 to gol do szatni w 42 minucie. Rafał Brusiło wywalczył rzut karny, który perfekcyjnym strzałem zamienił na gola Marcin Wodecki.

Druga odsłona tego starcia to początkowe "obudzenie się" przyjezdnych. Goście z Lubelszczyzny stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, lecz na opolskim "stadionowym posterunku" stał Tobiasz Weinzettel, który znakomicie bronił tego dnia. Ostateczny cios zadał w 64 minucie Marek Gancarczyk, który perfekcyjnym uderzeniem ustalił wynik końcowy na 3:0 dla niebiesko-czerwonych. Odra Opole wygrała tym samym mecz na inaugurację I ligi i w wyśmienitym humorze rozpoczyna występy w tej klasie rozgrywkowej.

Następny mecz podopieczni Mirosława Smyły zagrają już za tydzień na wyjeździe z Pogonią Siedlce.

2017-07-29 21:57:43 [188.123.205.*] id:1538449
    ombre: Napisał postów [19828], status [VIP] Reputacja
    Kurcze.Kto by pomyślał że po tylu latach na stadion opolskiej Odry zawitają tzw Janusze i Grażyny.W czasach gdy byłem w młynie nigdy się z tym nie spotkałem.A teraz gdy sam zostałem tzw słonecznikiem widzę obok siebie ludzi których wczesniej na stadionie nigdy nie widziałem.To bardzo pozytywne dla klubu i dla piłkarzy.

dzony: Napisał postów [6525], status [VIP] Reputacja
    Ombre...opisz prostym językim o Ci chodzi bo chłopacy poniżej nie bardzo są w temacie ;(
    2017-07-30 22:33:36 [83.30.38.*] id:1538545
    Oj grubasku..Nie w temacie...Dalej gram w dwóch drużynach na Opolszczyźnie..Większość zawodników znam z boisk,sparingów,turniejów..Pomarz,schudnij,wyjdź czasem z domu,nie biegaj,możesz umrzeć.
    2017-07-30 22:36:58 [83.29.31.*] id:1538549
    oj ty cieniasie :( smutny
    2017-07-30 22:38:08 [83.29.31.*] id:1538551