• 0
  • Wyświetleń: 1957
  • Dodano: 2017-07-26 / 15:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Oddaj się w dobre ręce - darmowy manicure w Solaris Center

 
 
Oddaj się w dobre ręce - darmowy manicure w Solaris Center
Solaris Center po raz kolejny rozpieszcza swoje klientki. Wszystkie panie, które odwiedzą Centrum w dniach 27 i 28 lipca będą mogły skorzystać z darmowego manicure'u, masażu oraz pielęgnacji dłoni. To już drugie w tym roku wydarzenie z cyklu "Kobieta piękna, modna i zdrowa".

Nie bez przyczyny mówi się, że dłonie są damską wizytówką. Co niezwykle istotne, to właśnie dłonie najczęściej zdradzają pierwsze oznaki starzenia się. Warto temu zawczasu zapobiec. Jak to zrobić? -Podczas dni piękna nasze klientki będą mogły skorzystać z darmowych, profesjonalnych porad, których udzielać będą przedstawiciele zaproszonych przez nas marek kosmetycznych - mówi Aleksandra Mastalerz, Regional Marketing Manager w Solaris Center. - Będziemy doradzać i podpowiadać, jak najlepiej dbać o dłonie, by długo cieszyć się ich urodą i młodością. Pomożemy również w doborze profesjonalnego manicure'u - dodaje. Do współpracy zaproszono fachowców współpracujących z renomowanymi markami kosmetycznymi. W Strefie Piękna manicure klasyczny i hybrydowy wykonywać będą specjalistki z Perfumerii Douglas oraz z salonu Inglot, za masaż i pielęgnację dłoni odpowiadać będą marki Yves Rocher oraz Ziaja dla Ciebie. 
Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto wziąć udział w zbliżającym się wydarzeniu. Dla uczestniczek wydarzenia przygotowano zniżki, upominki oraz konkursy z nagrodami. Każda z nich otrzyma bukiet unikalnych rabatów w prezencie. Dodatkowo Panie oczekujące na zabieg pielęgnacyjny będą mogły w komfortowych warunkach delektować się filiżanką kawy, ufundowaną przez popularną opolską lodziarnię Sopelek. Z kolei Smooth the Fruit zapewni orzeźwiające owocowe koktajle do degustacji.
Udział w wydarzeniu nie wiąże się z żadnymi opłatami.
Strefa piękna będzie dostępna w dniach 27-28 lipca, w godz. 12.00-20.00, na poziomie 0 w Solaris Center.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.