• Wyświetleń: 4203
    • Dodano: 2017-06-17 / 22:50
    • Komentarzy: 3

Juniorzy Odry o krok od awansu do CLJ

W sobotę juniorzy Odry Opole podejmowali na własnym stadionie rywali ze Stali Szczecin. Wygrana 2:0 w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów pozwala optymistyczne patrzeć w przyszłość naszych juniorów. Rewanż odbędzie się 25.06.2017 w Szczecinie.

Mecz z liderem grupy zachodniopomorskiej był długo wyczekiwanym starciem dla obu ekipy. Jednak emocje, które towarzyszyły podczas tej rozgrywki nie stały na wysokim poziomie piłkarskim, przynajmniej w pierwszej połowie. W premierowej odsłonie obie drużyny grały zachowawczo i bez większych sytuacji podbramkowych.

Lepiej natomiast zaprezentowały się w drugiej części tego meczu. Juniorzy Opolskiej Odry potrafili znaleźć dwukrotnie szczęśliwą drogę do bramki i szybko dojść do momentu, w którym to nadawali rytm grze i kontrolowali to spotkanie. Gole dla Odry zdobyli Kamil Salatycki w 52' i Patryk Gracz 3 minuty później. Od momentu szybkiej zmiany wyniku opolanie częściej atakowali, lecz nie zdołali podwyższyć prowadzenia. Wynik utrzymał się do końca meczu.

W ten sposób "niebiesko-czerwoni" są coraz bliżej awansu do Centralnej Ligi Juniorów. Zwycięzca z pary Odra-Stal będzie grać w następnym sezonie w grupie zachodniej CLJ.

Zapraszamy także do obejrzenia naszej galerii zdjęć: Juniorzy: Odra Opole 2:0 Stal Szczecin

2017-06-19 09:49:31 [46.170.201.*] id:1532953
    maarkuss111: Napisał postów [2], status [żółtodziób] Reputacja