• 0
  • Wyświetleń: 1261
  • Dodano: 2017-05-31 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Solaris Center zabierze dzieci w podróż po wirtualnych światach

 
 
Solaris Center zabierze dzieci w podróż po wirtualnych światach
Ocean, Przestworza, Kosmos - mali podróżnicy już niebawem będą mieli okazję zwiedzić odległe krainy. Wystarczy, że w dniach 1 i 2 czerwca odwiedzą Solaris Center, by wziąć udział w wielkiej multimedialnej przygodzie. W ofercie Wirtualnego Dnia Dziecka znajdą się też konkursy ze słodkimi nagrodami, a dla rodziców przygotowano specjalne rabaty na zakupy.

Opolanie już 1 i 2 czerwca będą mieli wirtualną rzeczywistość w zasięgu ręki! Wszyscy, którzy w tych dniach odwiedzą Solaris Center, będą mogli zapoznać się z tą innowacyjną technologią
i przeżyć niesamowite chwile dzięki najnowszej generacji urządzeniom. Dla młodych fanów rajdów nie lada gratką będzie z kolei Punkt Rajdowca. Każdy chętny będzie mógł się wcielić w rolę kierowcy superszybkich aut i sprawdzić swoje umiejętności, przy wykorzystaniu prawdziwej kierownicy rajdowej.

Kolejnym przystankiem, którego nie można przegapić w interaktywnej przygodzie będzie Stanowisko Kosmos - obowiązkowy punkt dla każdego miłośnika kultowych już "Gwiezdnych Wojen". W wydzielonej strefie będzie można spróbować swoich sił z super kosmiczną bronią.

Świetna przygodą będzie także możliwość przetestowania dostępnych podczas inicjatywy mini-przestrzeni przyrodniczo-naukowych, które obejmą m.in. gry przygodowe, a przede wszystkim - Eagle Flight, czyli możliwość wcielenia się w Orła i podróżowanie w przestrzeni powietrznej nad Paryżem.

Za sprawą profesjonalnych aplikacji, dzieci będą mogły zobaczyć rozwój świata, odwiedzić planetarium, czy też przenieść się w najdziksze zakątki globu. Amatorzy mocnych wrażeń nie mogą przegapić Wirtualnego Roller Coastera, dzięki któremu będzie okazja, by poczuć nutkę adrenaliny w wirtualnym przejeździe kolejką górską.

Organizatorzy przygotowali również konkursy multimedialne dla małych klientów ze słodkimi nagrodami. Każdy z uczestników zabawy otrzyma drobny upominek.

Wirtualny Dzień Dziecka w Solaris Center odbywać się będzie 1 i 2 czerwca, w godzinach 12:00-19:00, na poziomie 0. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.