• Wyświetleń: 4630
    • Dodano: 2017-04-23 / 07:09

Berland rozgromił przeciwnika 7:3 na koniec sezonu

Berland Komprachcice w meczu we własnej hali triumfował w wielkim stylu. Wysoka wygrana pozwoliła nad przeciwnikami z Rzeszowa pozwoliła objąć 5 miejsce w tabeli I ligi. Tym samym zakończyliśmy zmagania futsalowe na ten sezon, a środkowa lokata zapewnia dalsze rozgrywki w kolejnym sezonie, który zapowiada się bardzo emocjonująco, szczególnie dla województwa opolskiego.

Gospodarze wyśmienicie weszli w mecz. Już w 31 sekundzie jako pierwszy na listę strzelców w tym spotkaniu wpisał się Andrzej Sapa. Miejscowi często atakowali na bramkę przeciwnika, co pozwoliło uzyskać wysoki rezultat w ostatnim meczu tego sezonu. Kolejne celne trafienie po podaniu z rzutu wolnego dołożył w 9 minucie Michał Zboch. Futsaliści z Komprachcice dominowały na własnym terytorium, lecz przeciwnicy mieli kilka okazji do strzelenia bramek. Na dziesięć sekund przed końcem połowy na 3:0 podwyższył Mateusz Mika. Zawodnicy schodzili do szatni z trzy-bramkową zaliczką nad przeciwnikiem.

W drugiej połowie było już więcej bramek. Początek tej odsłony należał do przyjezdnych. Szybko strzelony gol przez zawodnika z Rzeszowa nie pokrzyżował planów naszych sąsiadów na ciągłą dominację w tym meczu. W 28' Andrzej Sapa podwyższył prowadzenie na 4:1 i zdobył tym samym drugie trafienie na swoje konto. Chwilę później Patryk Kilian perfekcyjnie skierował piłkę do siatki i było już 5:1. W 34 minucie goście odpowiedzieli celnym strzałem i zdobyli drugą bramkę w tym meczu. Kapitalna kontra w wykonaniu Berlandu zaowocowała celnym trafieniem Markusa Przywary, który zmienił wynik na 6:2. W 35 minucie ostatnią bramkę dla gospodarzy strzelił Dominik Dora. Goście zrewanżowali się jeszcze w końcówce, dokładając trzeciego gola na swoje konto, lecz nie uchroniło to wysokiej przegranej tego zespołu. Ostatecznie Berland wygrał z Heiro Rzeszów 7:3 i tym samym uplasował się na 5 miejscu w tabeli zaplecza ekstraklasy w tym sezonie.

2017-04-23 20:15:36 [89.74.189.*] id:1522419