• 0
  • Wyświetleń: 2223
  • Dodano: 2017-04-04 / 21:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Solaris Center rozda swoim klientom 77 000 zł na zakupy

 
 
Solaris Center rozda swoim klientom 77 000 zł na zakupy
Robisz zakupy i zarabiasz na kolejne - tak najprościej można opisać zasady Gry Zakupowej, która właśnie wystartowała w Solaris Center. Każdy może zostać graczem i wejść w posiadanie darmowej karty, gdzie gromadzą się profity. W puli nagród jest aż 77 000 zł.

Polacy kochają promocje

Wyniki badań wskazują, że Polacy to prawdziwi miłośnicy promocji. Aż 80% naszych rodaków preferuje kupowanie produktów, które znajdują się w ofercie specjalnej. Jak się okazuje, wychodzi im to całkiem nieźle. W ostatnim czasie coraz większy potencjał zyskują programy typu cashback, które umożliwiają zwrot pieniędzy za zakupy. Z tego typu systemu korzysta już co czwarty badany, z czego najczęściej są to pary mieszkające z dziećmi (30%). Ten trend właśnie dotarł do Opola. Solaris Center zaprasza do Gry Zakupowej, dzięki której można otrzymać spore zastrzyki gotówki.

Rób zakupy i zdobywaj profity

Od 1 kwietnia do końca września 2017 roku klienci Centrum będą mieli niepowtarzalną okazję wygrania wysokich nagród pieniężnych w postaci gotówkowych doładowań na karty płatnicze. Pula nagród sięga 77 000 zł! Co należy zrobić, by wziąć udział w Grze zakupowej? Wystarczy zarejestrować paragony o wartości min. 25 zł za zakupy dokonane na terenie Solaris Center w czasie trwania akcji. Udział w Grze jest bezpłatny, a paragony można zarejestrować u hostessy w Punkcie Promocyjnym Akcji, na poziomie "0", lub online: www.solaris.goffline.pl.

Jak grać żeby wygrać?

Każdy zarejestrowany paragon to cenne punkty na karcie gracza. Po zarejestrowaniu zakupów o łącznej wartości 300 zł, uczestnik gry nieodpłatnie otrzyma Twoją Kartę Profitów. Jest to bezpłatna karta płatnicza ze wstępnym doładowaniem w wysokości 20 zł, które można wydać na terenie Solaris Center. Dzięki regularnym zakupom klienci zwiększają swoje szanse na pozyskanie dużych profitów w postaci doładowań gotówki na karcie. Każdy kolejny paragon przybliża uczestnika do zdobycia nagród specjalnych, nagród miesiąca i tygodnia oraz podnosi jego wynik w Rankingu Graczy, który będzie podstawą do przyznania nagrody głównej - 8 000 zł - w Wielkim Finale, 30 września!

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.