• Dodano: 2017-03-25 / 23:59
    • Komentarzy: 3

Gwardia Opole pewnie wygrywa z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski

(Fot Dżacheć)

W 24 kolejce PGNIG Superligi Gwardia Opole przed własną publicznością pewnie pokonała Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 34:24 i zajmuje 3 miejsce w swojej grupie.

Początek spotkania to szybkie akcje obu drużyn, które rzucały punkt za punkt. Po 10 minutach meczu to jednak opolanie odskoczyli na 4 bramki przyjezdnym. Dobrze spisujący się w bramce Adam Malcher wybronił dwa karne i na tablicy wyników po 15 minutach było już 12:5 dla Gwardii. Wtedy Piotrkowianin rzucił 4 bramki i trener Kuptel wziął czas. Uspokoiło to poczynania na boisku i na przerwę Gwardia schodziła prowadząc 15:11

Druga połowa to mądra gra opolan i powiększenia przewagi nad drużyną z Piotrkowa Trybunalskiego. Świetna gra Michała Lemaniaka czy Kamila Mokrzkiego sprawiła, że gospodarze po 45 minutach proawadzili 7 bramkami. W samej końcówce spotkania prowadząc 9 trafieniami, trener Kuptel dał szansę młodemu bramkarzowi Damianowi Zającowi. Gwardziści bez problemów pokonali Piotrkowianina 34:24 i zajmują 3 miejsce w grupie pomarańczowej.

2017-03-27 10:31:41 [188.146.129.*] id:1516581
    GRZEŚ 17: Napisał postów [195], status [starszy wyjadacz] Reputacja