• 0
  • Wyświetleń: 1958
  • Dodano: 2017-03-22 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

3 Dni Kobiet - przejdź wiosenną metamorfozę w Solaris Center

 
 
3 Dni Kobiet - przejdź wiosenną metamorfozę w Solaris Center
Pora wybudzić się z zimowego snu i wyjść na świat - w nowej odsłonie! Solaris Center zaprasza już od dziś, na 3 Dni Kobiet (22-24 marca), podczas których każda z Pań może bezpłatnie skorzystać z profesjonalnych usług fryzjerów, makijażystek, specjalistów od pielęgnacji twarzy, trenera personalnego i dietetyka - wszystko po to, by tej wiosny mogły poczuć się wyjątkowo atrakcyjnie.

Uroda jest dla Polaków istotną kwestią. Aż 44 proc. z nas zależy na tym, by dobrze się prezentować. Według badań troska o dobry wygląd zajmuje nam przeciętnie niemal 5 godzin tygodniowo. Okazuje się, że naszej prezencji poświęcamy prawie o godzinę więcej niż pozostali mieszkańcy naszego globu. Za dużo? Niekoniecznie! Szczególnie teraz, po zimie, warto o siebie zadbać. Okazję do tego stanowią 3 Dni Kobiet w Solaris Center. Kobieta Piękna, Kobieta Modna, Kobieta Zdrowa - w ramach trzech spotkań tematycznych klientki centrum handlowego przejdą wiosenne metamorfozy - zupełnie bezpłatnie. Dodatkową atrakcją jest możliwość wzięcia udziału w prawdziwej sesji zdjęciowej.

Dzisiaj - 22 marca Solaris Center zaprasza mieszkanki Opola do skorzystania z bezpłatnych porad i usług ekspertów od makijażu i fryzury. Pod troskliwym okiem specjalistów, kobiety będą mogły na nowo odkryć w sobie piękno i zatroszczyć się o zdrową skórę na wiosnę, m.in. dzięki poradom z zakresu pielęgnacji twarzy (dermokonsultacje).

23 marca to drugi dzień akcji, który upłynie pod hasłem "Kobieta Modna". Będzie dedykowany przede wszystkim tym paniom, które lubią nie tylko śledzić modowe trendy, ale również chcą zadbać o nowy wizerunek na wiosnę. Klientki galerii będą mogły skorzystać z porad modowych i odświeżyć swoje uczesanie wspólnie ze stylistą fryzur.

Bez względu na wiek, warto zatroszczyć się o nie tylko o swoją urodę, ale także o zdrowie. Trzeciego dnia akcji (24 marca) wszystkie kobiety będą mogły spotkać się i skonsultować z trenerem personalnym oraz dietetykiem. Przewidziano też degustację zdrowych produktów żywnościowych.

Każdego dnia na panie, które skorzystają ze strefy, czeka miła niespodzianka w postaci kosmetycznego upominku. Salony, które wezmą udział w inicjatywie, to: Douglas, Ziaja, Inglot, Berendowicz & Kublin, Smooth The Fruit, Yves Rocher, oraz kilka salonów modowych. Stoiska będą dostępne od godz. 12:00 do 20:00. Klientki Solaris Center, które skorzystają z porad profesjonalistów, otrzymają książeczki rabatowe z promocjami do zrealizowania w salonach biorących udział w przedsięwzięciu. Warto znaleźć chwilę dla siebie, odwiedzić Solaris Center i przejść wiosenną przemianę!

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.