• Wyświetleń: 3130
    • Dodano: 2017-03-19 / 18:53
    • Komentarzy: 3

Berland Komprachcice wygrał derby z Gredar Brzeg

W sobotnim meczu Berland podejmował na własnym terenie zawodników KS Gredar Futsal Team Brzeg. Wygrana 5:2 umacnia Komprachcice na 5 miejscu w tabeli I ligi futsalu.

Od początku spotkania, gospodarze dominowali na własnym parkiecie. Wynik spotkania otworzył w 8 minucie Andrzej Sapa, który pokonał bramkarza rywali strzałem w długi róg. W 13 minucie na 2:0 po dobrze rozegranym rzucie wolnym, piłkę do siatki wpakował Michał Zboch. Akcji po obu stronach hali nie brakowało, lecz dwubramkowe prowadzenie miejscowych utrzymało się do przerwy.

Po zmianie stron, gospodarze od razu przycisnęli i w 22' zrobiło się już 3:0. Autorem gola, po świetnie wypracowanej akcji był znów, Andrzej Sapa. Zwycięzca tego spotkania był już raczej przesądzony, więc rywale nie mieli wiele do stracenia. Od tego momentu Gredar atakował całą drużyną, co w konsekwencji przyczyniło się do ostatecznego wyniku. Najpierw w 29' stracili kolejną bramkę, tym razem przez całe boisko, celnym trafieniem popisał się Mateusz Mika. By potem móc strzelić, za sprawą Tomasza Jaworskiego, honorowego gola w 30'. W 36 minucie gola na 5:1 do pustej bramki strzelił Dominik Dora. W ostatniej minucie drugie trafienie dla drużyny z Brzegu dołożył Patryk Dykus, lecz nie uchroniło to przyjezdnych od przegrania tego spotkania. Ostatecznie Berland wygrał rywalizację w derbach naszego regionu 5:2 i dopisuje kolejne punkty, które pozwoliły przeskoczyć na 5 lokatę w tabeli I ligi futsalu.

2017-03-20 12:40:44 [84.169.121.*] id:1515205
    tiku: Napisała postów [37315], status [VIP] Reputacja