• Wyświetleń: 2974
    • Dodano: 2017-03-06 / 09:17

Berland Komprachcice wygrał mecz na wyjeździe

W niedzielnym spotkaniu nasi sąsiedzi wyjechali do Pyskowic zmierzyć się z tamtejszym Remedium Hybryd. Berland wygrywając 3:5 uplasował się na 5 miejscu w tabeli po 16 kolejce rozgrywek.

Mecz zaczął się kłopotliwie dla Komprachcic. Już w 2 minucie gospodarze strzelili pierwszą bramkę, ukazując tym samym, że nie będzie łatwo w tym meczu. Potem nastała chwila wyrównanej walki z akcjami po obu stronach hali. Lecz później to Berland górował na wyjazdowym parkiecie. W 12 minucie ze stałego fragmentu gry Mateusz Mika doprowadził do remisu. Berland poszedł za ciosem i w 16 minucie po zgrabnej i zespołowej akcji podwyższyli na 2:1, strzelcem okazał się Dominik Dora. Minutę później kolejną bramkę dołożył ponownie Mika i było już 3:1 dla Komprachcic. Przed przerwą nasi sąsiedzi mieli jeszcze szansę z rzutu karnego, lecz fenomenalnie wybronił Łukasz Lubczyński - bramkarz Pyskowic. Dwubramkowa przewaga utrzymała się do końca tej części rozgrywki.

Początek drugiej odsłony znów nieszczęśliwy. Szybko stracona bramka po zamieszaniu w polu karnym i rywale zmniejszyli prowadzenie Berlandu. Chwilę później Adam Krok po mocnym i celnym trafieniu do siatki przeciwnika znów wyprowadził Komprachcice na dwa oczka przewagi. Moment nieuwagi w szeregach przeciwnika wykorzystał Andrzej Sapa kierując piłkę do pustej bramki i dał tym samym prowadzenie na 5:2. 2 minuty później gospodarze odpowiedzieli tyko jednym trafieniem. W końcówce zawodnikom Berlandu dopisało trochę szczęścia, ponieważ najpierw strzał gospodarzy trafił w słupek, a później dobrze interweniował golkiper Komprachcic. Futsaliści Berlandu utrzymali prowadzenie 5:3 do końca spotkania.

2017-03-06 10:01:14 [84.169.121.*] id:1512242
    tiku: Napisała postów [37315], status [VIP] Reputacja
    Nareszcie ciekawe teksty i dużo wiadomości sportowych.Brawo Krecik:)