• Dodano: 2017-02-26 / 14:22
    • Komentarzy: 6

Berland Komprachcice rozgromił GKS Futsal Nowiny

(Fot. Archiwum)

Berland Komprachcice w swoim zaległym meczu zagrał na wyjeździe z ekipą Ekomu Futsal Nowiny. Pogrom naszych sąsiadów nad rywalem 10:3, to wspaniała odpowiedź na remis 3:3 z zeszłej rundy. Berland zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów na koncie i tym zwycięstwem mocno przybliżył się do utrzymania w 1 lidze futsalu.

Pierwsze minuty spotkania należały do gospodarzy, którzy mogli już od 2 minuty prowadzić w tym meczu, lecz uderzenie trafiło w słupek. Szybka kontra minutę później Berlandu i goście objęli prowadzenie za sprawą Mateusza Miki, który skierował piłkę do siatki rywala, która otarła się jeszcze o słupek, lecz szczęśliwie przekroczyła linię bramki. Znów dobre akcje po stronie gospodarzy, lecz nie mieli tego dnia szczęścia strzeleckiego. W 14 minucie Rafał Gawin huknął mocnym i celnym uderzeniem, podwyższając na 2:0 dla gości. Minutę później Arkadiusz Gibała dostał podanie od Zbocha i zamienił silne uderzenie na kolejną bramkę dla Komprachcic. W 17' do pustej siatki trafił Michał Zboch i dał prowadzenie swojej ekipie 4:0. W 19' ostatnie celne uderzenie w tej połowie dołożył znów Arkadiusz Gibała i zawodnicy Berlandu do szatni schodzili z zasłużonym wynikiem 5:0.

Druga część rozgrywki była już bardziej wyrównana. Początkowe akcje nie zmieniły wysoko zbudowanej przewagi bramkowej gości. W 25' po agresywnej akcji do pustej bramki trafił Łukasz Małek. W 28 minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Mateusz Zacharski, wygrywając starcie sam na sam z golkiperem. Szybka odpowiedź Berlandu minutę później - przez całe boisko do pustej trafił ponownie Zboch. W 31' Arkadiusz Gibała z tak zwanego "karola" podwyższył na 8:1. 2 minuty później znów bramka z całego boiska, tym razem Mateusza Miki. W 35' drugie trafienie dla gospodarzy dołożył Michał Łabęcki. W 39 minucie ostatniego gola dla Komprachcic strzelił, po raz kolejny, Michał Zboch. 20 sekund przed końcem jeszcze kontratak gospodarzy zamienił się na gola - strzelcem Damian Król, lecz nie uchroniło to miejscowych od wysokiego pogromu Komprachcic. Berland wygrał ostatecznie 10:3 na wyjeździe, ze słabo grającym tego dnia przeciwnikiem.

2017-02-27 19:38:13 [178.37.189.*] id:1511015
    Hetman Wielki: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    pięknie ... będą derby

2017-02-26 14:39:37 [87.99.98.*] id:1510773
    RAII: Napisał postów [27576], status [VIP] Reputacja
    znaczy się, słowo `bramkarz` dalej w niełasce?

2017-02-26 14:38:27 [87.99.98.*] id:1510772
    `skierował piłkę do siatki rywala, która otarła się jeszcze o słupek, lecz szczęśliwie przekroczyła linię bramki.` - skubana, ta siatka..;)