• Wyświetleń: 5630
    • Dodano: 2017-03-25 / 23:33
    • Komentarzy: 6

Odra Opole wraca z Wejherowa bez punktów

Odra Opole po wyrównanym meczu na trudnym terenie w Wejherowie, przegrywa 0:1 i wraca do domu bez punktów.

Początek spotkania to nieudane ataki z obydwu stron, żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć zagrożenia pod bramką rywala. Dopiero w 15 minucie po zagraniu prostopadłej piłki do Mońki, Gryf mógł otworzyć wynik spotkania, lecz sędzia odgwizdał spalonego. Ta sytuacja podrażniła zawodników z Opola, którzy zaczęli śmielej atakować. W 20 minucie sam na sam znalazł się Gabriel Nowak, lecz uprzedził go bramkarz gospodarzy Dawid Leleń. Natomiast w 27 minucie po dośrodkowaniu Krzysztof Wicki główkując trafił w poprzeczkę bramki opolan. Od tego momentu Odra przejęła inicjatywę stwarzając sytuacje których nie potrafiła wykorzystać. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem

Drugą połowę spotkania lepiej rozpoczęli gospodarze, już w 49 minucie po dobrym rzucie rożnym minimalnie chybił Wicki, po chwili bramkarz Odry broni strzał Mońki. Opolanie odpowiedzieli dobrymi, lecz za słabymi strzałami na bramkę bardzo dobrze dysponowanego Lelenia. W 84 minucie Robert Chwastek idealnie przyjął piłkę, ograł Perońskiego i płaskim strzałem pokonał bramkarza Odry. Zawodnicy z Opola do końca próbowali zdobyć bramkę dającą remis, lecz mecz zakończył się wygraną miejscowego Gryfu 1:0.

2017-03-26 17:22:19 [188.123.205.*] id:1516491
    ombre: Napisał postów [19839], status [VIP] Reputacja