• Wyświetleń: 1781
    • Dodano: 2017-01-16 / 12:11

FK Odra Opole zwyciężył w meczu na wyjeździe

Futsaliści Odry Opole wygrali w wyjazdowym meczu z LKS-em Strzelec Gorzyczki 5:8. Podopieczni Tomasza Ciastki dopisali do swojego konta cenne punkty i mogą cieszyć się z wysokiego 2 miejsca w tabeli.

Początek meczu należał do gospodarzy. W pierwszych 3 minutach zdobyli dwie bramki i od rozpoczynającego gwizdka sędziego dominowali na własnym terenie. W 6 minucie Miga z rzutu wolnego podał piłkę do Rabandy, który umiejętnie zaskoczył bramkarza. 2 minuty później LKS podwyższył na 3:1. W 10 minucie Stępień podał futbolówkę z autu do Rabandy, który mocnym strzałem wpisał się po raz drugi na listę strzelców. Znów 2 minuty odstępu i kolejne trafienie do naszej bramki zaliczyli gospodarze. W 13 minucie Riemann przestrzelił przedłużonego karnego, lecz nie pomylił się w kolejnej akcji, której już nie mógł zmarnować. Gola na wagę remisu strzelił w 14 minucie Bienias. W 17 minucie po raz pierwszy w tym meczu Odra wyszła na prowadzenie po strzale Nowosielskiego.

W 4 minucie po zmianie stron Bienias zmienia wynik spotkania na 4:6 dla Opola, po silnym i celnym strzale. W 30 minucie po rozklepaniu ekipy Strzelca, Miga posłał piłkę do siatki, podwyższając prowadzenie. 2 minuty później gospodarze pokonali po raz piąty w tym meczu bramkarza Odry – Skowronka. 35 minuta należała ponownie do gości. Nowosielski najpierw przeszedł sam wszystkich zawodników, a potem podał do Riemanna, który wyszedł na czystą pozycję i mocnym strzałem ustalił wynik końcowy tego spotkania na 5:8 dla FK Odry Opole.