• Wyświetleń: 1097
    • Dodano: 2017-01-13 / 23:01
    • Komentarzy: 3

Orlik Opole przegrał wyjazdowe spotkanie z GKS-em Tychy 4:3.

Zawodnikom żółto-niebieskich udało się doprowadzić do remisu 3:3, lecz dogrywka przerosła ich sportowe umiejętności i ostatecznie musieli pogodzić się z wyższością gospodarzy. Po ciężkim i wyczerpującym meczu na wyjeździe z liderem tabeli, Opolanie wracają do domu i szykują się na kolejne spotkanie u siebie, które już w najbliższą niedzielę z Polonią Bytom.

Od początku spotkania górowali gospodarze. Jako pierwszy do bramki rywali trafił w 10 minucie Adam Bagiński. Pod koniec tercji ocknęli się opolanie. Dokładniejsze podania i poprawa hokejowego celownika pozwoliła w 19 minucie zremisować za sprawą mocnego strzału z bekhendu Cichego.

Druga odsłona to fantastyczne popisy Murraya, który wyśmienicie bronił opolskiej klatki. Niestety w 32 minucie tyszanie wykorzystali grę w przewadze i wyszli na prowadzenie 2:1. Bartłomiej Jeziorski celnie zaatakował po podaniu zza bramki. Chwila nieuwagi i nasi hokeiści stracili kolejną. Dwie minuty później Marcin Kolusz podwyższył na 3:1.

W trzeciej tercji było już lepiej. W 44 minucie po dobrej składnej akcji Mateusz Sordon pokonał Żigardiego, zdobywając trafienie kontaktowe. W 47 minucie Michael Cichy za sprawą gola w samo okienko, zremisował w tym meczu. Do końca regulaminowego czasu gry utrzymywał się wynik remisowy. Mecz miała rozstrzygnąć dogrywka.
    W zaledwie 3 minuty, kibice mogli obejrzeć zarówno akcje po stronie gospodarzy, jak i przyjezdnych. W 63 minucie po kontrze, Bartłomiej Pociecha celnym uderzeniem zmieścił krążek między słupkami bramki Murraya. Opolanie przegrali mecz 4:3 z silniejszym od siebie liderem punktowym, lecz nie zabrakło w tym spotkaniu waleczności ze strony podopiecznych Douglasa McKay'a.

2017-01-14 10:22:48 [83.30.67.*] id:1502371
    city: Napisała postów [9], status [nowy] Reputacja
    A może tak Orlik Opole wraca z meczu wyjazdowego z wywalczonym punktem?????? Bo walka z Mistrzem to ciężka przeprawa! ale co tam,jak Odra przegrywa z lepszym PAN DZIENNIKARZ 24Opole -pisze--TO NIE WSTYD itp. WSTYDEM jest mieć tak nieprofesjonalnych pismaków na opolskim portalu! Jak Orlik wygrywa na wyjeździe nawet nie wspomniano o tym. Kibicujmy wszystkim opolanom,cieszmy się z wszystkich opolskich sukcesów.

2017-01-14 10:28:39 [79.231.201.*] id:1502374
    tiku: Napisała postów [37315], status [VIP] Reputacja
    Jak się nie podoba, to nie czytaj, proste?
    2017-01-14 10:25:29 [83.30.67.*] id:1502372
    Może za zapowiadanie pogody panie Krecik byś się pan wziął?????Tam się bardziej pan spełnisz.