• 0
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 3465
  • Dodano: 2017-01-11 / 15:41
  • Komentarzy: 1

Opolskie szkoły w czołówce rankingu "Perspektywy 2017"

 
 
Opolskie szkoły w czołówce rankingu "Perspektywy 2017"

Najwyżej spośród opolskich techników - na 12. miejscu - uplasowało się Publiczne Technikum nr 5 w Zespole Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu.

 Pierwsze miejsce w regionie wśród liceów zajęło Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M.Skłodowskiej-Curie w Opolu. <i>(Fot. Dżacheć)</i>

Pierwsze miejsce w regionie wśród liceów zajęło Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M.Skłodowskiej-Curie w Opolu. (Fot. Dżacheć)

Miesięcznik "Perspektywy" ogłosił coroczny ranking polskich szkół. W czołówce nie zabrakło placówek z Opola.

Najwyżej w rankingu techników - na 12. miejscu w skali kraju - uplasowało się Publiczne Technikum nr 5 w Zespole Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu. Tuż za nim - na 13. miejscu - znajduje się Publiczne Technikum nr 1 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego w Opolu.

33. miejsce w Polsce przypadło Publicznemu Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Opolu, a - w skali całego regionu - w pierwszej setce znalazło się także Publiczne Technikum Leśne w Zespole Szkół w Tułowicach (73. miejsce) oraz Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu (91. miejsce).

Pierwsze miejsce w regionie wśród liceów przypadło Publicznemu Liceum Ogólnokształcącemu nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Skłodowskiej-Curie w Opolu (23. pozycja). Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu zajęło z kolei 37. miejsce.

Na 44. pozycji uplasowało się jeszcze Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku, a na 64. Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie.

Pełny ranking "Perspektywy 2017" dostępny jest na stronie internetowej Perspektyw.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2017-01-11 21:40:34 [178.43.255.*] id:1501767  
Bodziulla: Napisał postów [531], status [rozpisany/na] Reputacja
Hm dziwne te rankingi. Znam jedną nauczycielkę. Co miesięczne prezentacje typu excel itd. W niektórych firmach też to jest teraz modne. Słupki a gdy przyjdzie coś wyjaśnić z inżynierem odpowiedź "bo Ja się na tym nie znam", ale potrafi obsłużyć excel czy inny program do tworzenia pokazowych "statystyk".

Nick:
Treść: