• 0
 
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 3048
  • Dodano: 2017-01-10 / 16:21
  • Komentarzy: 1

W domEXPO otwarto Talentownię

 
 
W domEXPO otwarto Talentownię
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Fundacja Kwitnące Talenty przy współpracy z domEXPO uruchomiła dziś Talentownię - nietypową bawialnię, w której dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje szeroko rozumiane zdolności.

- Talentownia ma nie tylko dawać możliwość zabawy, ale też otrzymania informacji zwrotnej na temat tego, w czym nasi podopieczni czują się dobrze. Jeden będzie wizjonerem, drugi strategiem, trzeci - na przykład - artystą. I o to właśnie chodzi - by pomagać odkrywać to, w czym jesteśmy najlepsi - tłumaczy Piotr Koziol, prezes fundacji Kwitnące Talenty.

Marta Poślińska, nauczycielka z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Opolu, która - wraz z grupą uczniów - uczestniczyła w otwarciu Talentowni, bardzo ją chwaliła. - Myślę, że jest to niezwykle inspirujące miejsce pokazujące, że do zabawy czy samorozwoju nie potrzeba komputera ani tabletu - słyszymy.

Póki co, dzieci i młodzież będą mogły pracować pod okiem animatorów i trenerów przez trzy dni w tygodniu. - Zapraszamy we wtorki pomiędzy godziną 10 a 17, w środy - w godzinach 17-19 oraz w soboty pomiędzy 11 a 14. W ferie zimowe natomiast będziemy działać codziennie. Co ważne, w Talentowni obowiązują zapisy - można ich dokonać pod numerem telefonu 607 550 062 lub pisząc maila na adres fundacja@kwitnacetalenty.pl.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2017-01-11 02:37:17 [89.74.189.*] id:1501597  
JotPe: Napisał postów [5095], status [VIP] Reputacja
Wszędzie wykorzystują wolontariuszy za darmo, za to prezes pobiera od 3000,00 PLN do nie wiem jakiej kwoty hahahahaha, jest się koorwa z czego cieszyć, harujcie jako jelenie i pozdrówcie wszystkie zarządy fundacji hahahahaha. Na Boga otwórzcie oczy jelenie :D

Nick:
Treść: