• Wyświetleń: 1952
    • Dodano: 2017-01-08 / 21:37

FK Odra Opole strzela po raz drugi w 10

Opolscy futsaliści lepsi w wyjazdowym meczu z KS Kamionka Mikołów. Nasi zawodnicy pokonali drużynę gospodarzy 10:7.

Wyjazd do Mikołowa to kolejna potyczka Opolskiej ekipy na 2 ligowych halach grupy śląsko-opolskiej. Na listę strzelców jako pierwszy wpisał się w 3 minucie Patrick Riemann. Długi okres przewagi naszej drużyny przerywa w 10 minucie Sebastian Jastrzębski. Remis nie trwał jednak długo, bo już w 12 minucie Denis Bella pokonał Skowronka i gospodarze wyszli na prowadzenie. W 15 minucie Miga doprowadził do remisu 2:2. Minutę później celnym strzałem popisał się kolejny raz Jastrzębski. 17 minuta to fantastyczne trafienia Michała Bieniasa, ściągnął on tak zwaną pajęczynę z lewego okienka bramki. Pod koniec połowy Miga miał szansę podwyższyć wynik, lecz nie trafia z rzutu karnego przedłużonego.

Po zmianie stron Kamionka w 23 minucie po raz kolejny wyszła na prowadzenie. Gola tym razem w długi róg strzelił Michał Grajcarek. Minutę później do remisu doprowadził Michał Bienias. 27 minuta to znakomite 2 bramki dla Odry: najpierw gola strzelił Meryk, potem kolejne trafienie dołożył Nowosielski. 4 minuty później Dawid Pasierbek z dystansu zmniejszył przewagę Odry i dołożył 5 gola dla drużyny gospodarzy. Minutę później kolejne trafienie dla Opola zaliczył Bienias. W 36 znów przedłużony karny - Stępień nie pokonał Jakuba Białka, lecz dalej w przewadze goście. Karny dla gospodarzy minutę później, zmniejszył przewagę naszych 6:7. w 38 kolejnego rzutu karnego nie mógł spudłować Patrick Riemann i było 6:8. Chwilę później do pustej bramki trafił po raz kolejny. Półtorej minuty przed końcem rzut karny obroniony przez Skowronka. 30 sekund później strzał kapitana Kamionki – Jastrzębskiego zmienił wynik na 7:9. Chwile później kolejną dobrą obroną popisał się Skowronek, broniąc kolejny rzut karny. Końcowy wynik ustalił w 39 Riemann dokładając kolejne trafienie na swoje konto w tym meczu. Komplet punktów wraca razem z podopiecznymi Tomasza Ciastki do Opola.

2017-01-09 13:12:36 [78.8.134.*] id:1501226
    Hetman Wielki: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja