• Dodano: 2016-12-11 / 11:21
    • Komentarzy: 4

Gwardia Opole pokonana po raz kolejny

(Fot. Gristi)

Opolscy szczypiorniści przegrali wczorajszy mecz z MMTS Kwidzyn 23:28 w 15. kolejce PGNiG Superligi. Była to druga porażka opolan z rzędu.

Pierwszy kwadrans meczu był bardzo emocjonujący. Gwardia - grając wet za wet - przegrywali jednak w 15. minucie 6:7. Od tego czasu przewaga gości zaczęła rosnąć i została utrzymana aż do końca pierwszej połowy. Po gwizdku sędziego oznajmiającym koniec pierwszej części spotkania było 10:13 dla kwidzynian.

Drugie 30 minut rozpoczęło się kolejnymi stratami goli gospodarzy i 20 minut przed końcem MMTS Kwidzyn prowadził już 19:13. Mimo, że Gwardziści cały czas dzielnie walczyli, nie byli w stanie zagrozić przeciwnikowi.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 28:23 dla MMTS Kwidzyn.

Aktualnie opolanie zajmują 3. miejsce w grupie pomarańczowej PGNiG Superligi Mężczyzn.

2016-12-11 19:24:51 [37.47.23.*] id:1494349
    KubaXY: Napisał postów [3332], status [Szycha] Reputacja