• Wyświetleń: 1229
    • Dodano: 2016-09-25 / 20:38

MKS bez punktów z Bytowa

Pierwszoligowy MKS Kluczbork uległ w meczu wyjazdowym Bytovii Bytów 0:2 w meczu 10. kolejki, choć opolscy piłkarze byli bliscy sprawienia niespodzianki. Ta porażka kosztuje biało – niebieskich przesunięcie w tabeli do strefy spadkowej.

Pierwsza połowa pojedynku to wyrównana walka obu ekip. Miejscowym, mimo ofensywnych akcji, brakowało skuteczności i celności. Zespół Mirosława Dymka stwarzał sobie dogodne sytuacje, których jednak także nie wykorzystywał. Blisko otwarcia wyniku był zwłaszcza Adam Setla, który otrzymał dobre dogranie od Kamila Nitkiewicza, ale po jego strzale piłka przeleciała minimalnie obok słupka świątyni gości.

Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli w 55. minucie - Oskara Pogorzelca pokonał Jakub Serafin po podaniu Omara Monterde. 7 minut później MKS mógł strzelił bramkę kontaktową, ale Setla przegrał pojedynek „sam na sam” z golkiperem Bytovii. Miejscowi złapali wiatr w żagle i w 70. minucie potwierdzili swoją dominację. Do siatki kluczborskiego pierwszoligowca futbolówkę głową wpakował Jakub Bąk po dośrodkowaniu Roberta Mandrysza.

MKS jest na 16. pozycji z ośmioma punktami na koncie. W kolejnym meczu biało – niebiescy w Kluczborku podejmą Wigry Suwałki.

2016-09-26 21:14:27 [89.74.189.*] id:1478721
    gestaPO na marginesie. Buła na marginesie. MKS na marginesie. Dług MKSu, to już grubo ponad 1 000 000 PLN.

2016-09-26 12:32:57 [46.134.181.*] id:1478555
    Polpha: Napisał postów [9430], status [VIP] Reputacja