• Wyświetleń: 3342
    • Dodano: 2016-08-21 / 09:03
    • Komentarzy: 8

Odra gromi przy Oleskiej

Piłkarze Odry Opole nie zwalniają tempa i po raz czwarty z rzędu dopisali do swojego konta komplet punktów. W meczu 4. kolejki opolanie pokonali u siebie Wartę Poznań 4:1.

Niespełna 60 sekund potrzebowali opolanie na otwarcie wyniku spotkania – dogranie Dawida Wolnego wykorzystał Marek Gancarczyk, który jednocześnie odnotował pierwszą bramkę w barwach opolskiego zespołu. Po raz drugi golkiper przyjezdnych Mateusz Filipowiak musiał wyciągać piłkę z siatki w 8. minucie po trafieniu Łukasza Winiarczyka. Podopieczni Jana Furlepy z minuty na minuty coraz bardziej się rozkręcali, bramkę poznańskiego zespołu atakowali Mateusz Peroński, Rafał Brusiło, Aleksander Kowalski i Waldemar Gancarczyk. Swoją dominację gracze Odry potwierdzili w 38. minucie, celnym strzałem popisał się Mateusz Bodzioch, wykorzystując rzut rożny Waldka Gancarczyka. Gościom przypartym do muru udało się stworzyć jedynie dwie groźniejsze akcje.

Czwarty gol dla niebiesko – czerwonych padł w 70. minucie. Po faulu na Perońskim arbiter podyktował rzut wolny dla opolan, który na bramkę zamienił Mateusz Peroński. Poznaniacy wykorzystali rozluźnienie w szeregach opolskiej ekipy w 90. minucie – dobrze spisującego się Tobiasza Winzettela pokonał Filip Brzostowski.

Odra umocniła się na pozycji lidera II ligi. Kolejny mecz opolanie rozegrają na wyjeździe z GKS-em Bełchatów.

2016-08-21 12:42:47 [94.254.227.*] id:1471020
    karwasztwarz: Napisał postów [277], status [maniak] Reputacja
    Koszty utrzymania drużyny w 2. Czy 1 lidze są takie same wyjazdy itd więc jaki jest sens grać w 2 logiczne nie

2016-08-21 13:31:43 [188.123.205.*] id:1471029
    ombre: Napisał postów [19836], status [VIP] Reputacja
    Ale żeby grać w 1 lidze trzeba wygrać 2 lige.Logiczne nie?
    2016-08-22 11:50:11 [82.177.201.*] id:1471192
    kwapiszon: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    Ombre u ciebie słabo z piłką nożną. Aby awansować wystarczy 3 miejsce.
    2016-08-21 22:37:42 [37.47.5.*] id:1471103
    KubaXY: Napisał postów [3332], status [Szycha] Reputacja
    mina pani prezes warty poznan bezcenna ;)))0)0)) jechac z ku.....wami !!!

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2016-08-21 22:47:49 [83.26.253.*] id:1471105
    św_juzef: Napisał postów [12741], status [VIP] Reputacja
    no to Pyza(mąz) chyba gorzej przeklinał jak na meczu z Garbarnią Kraków gdzie go nagrali hehe ... youtube*com/watch?v=O4KNBYm260M
    2016-08-21 22:50:32 [83.26.253.*] id:1471106
    pewne przyzwyczajenia z przeszłości jednak pozostają ...
    2016-08-21 23:13:57 [83.22.49.*] id:1471107
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Słoma z butów zawsze wyjdzie..Tacy ludzie powinni być bardzo daleko od piłki..
    2016-08-22 07:21:16 [108.171.129.*] id:1471157
    masterMUNGO: Napisał postów [551], status [rozpisany/na] Reputacja
    Dobrze, że mąż prezeski Warty nie był na meczu (chyba nie był) - bo by musiał tak opierniczyć swojego bramkarza... jeszcze by mu znowu matkę znawyzywał... masakra... TYLKO ODRA!