• Wyświetleń: 2359
    • Dodano: 2016-08-15 / 02:02

Druga wysoka wygrana Wolverines

Drużyna Wolverines Opola odniosła drugie w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością. Na stadionie przy Sosnkowskiego Rosomaki rozgromiły Pretorians Skoczów 35:3.

Mimo że pierwsze punkty padły łupem gości to opolscy zawodnicy nie pozwolili im zbyt długo cieszyć się tą przewagą. Po chwili Rosomaki wyszły na prowadzenie 6:3, a pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 7:3. Do końca pierwszej połowy na koncie opolan było 14 punktów, a wiatr w żagle złapali w drugiej części spotkania.

Trzecia kwarta to dopisane do opolskiego konta 7 punktów. Na tym jednak nie koniec – Wolverines skarcili nieskuteczność Pretorian w ostatniej odsłonie widowiska, zdobywając 15 „oczek”.

W barwach zwycięskiej ekipy najczęściej punktowali Marcin Niedobitek oraz nowy nabytek drużyny – Amerykanin Darrell Tate.

- Pomimo straty 3 punktów na samym początku meczu, stopniowo wdrażaliśmy treningowe założenia i z każdą akcją wyglądało to coraz lepiej. Darrell Tate pokazał ze futbol amerykański ma we krwi od urodzenia, popisując sie niesamowitymi zwodami. Drużyna nie spoczywa na laurach, po meczu wracamy do ciężkich treningów, ponieważ przed nami juz za tydzień kolejny mecz z Hammers Łaziska Górne - zapraszamy wszystkich do spędzenia tego popołudnia razem z Rosomakami oraz do wspierania opolskiej drużyny dopingiem, bo bez kibiców nie dalibyśmy rady! – mówi Sebastian Horodyński.

Mecz z Młotami (21.08) rozpocznie się o godzinie 14.00 i będzie ostatnim pojedynkiem naszej drużyny na własnym boisku.

2016-08-15 10:55:00 [31.0.37.*] id:1470015
    rosomak200: Napisał postów [11933], status [VIP] Reputacja