• Wyświetleń: 2920
    • Dodano: 2016-05-15 / 15:41
    • Komentarzy: 9

Odra wywiozła jeden punkt z Bielska - Białej

Odra Opole zremisowała w szlagierowym meczu kolejki ze Stalą Bielsko Biała 0:0. Niebiesko czerwoni utrzymali przewagę 6 punktów nad rywalem, co przybliża ich do baraży o II ligę. Mecz w Bielsku – Białej stał na wysokim poziomie.

Opolanie już w pierwszych minutach spotkania stworzyli sobie dogodne sytuacje pod bramką rywali, jednak za każdym razem zabrakło kropki nad i. Blisko zmiany wyniku był Krzysztof Gancarczyk, którego zatrzymał jednak Krzysztof Kozik. Strzał Damiana Ałdasia był niecelny, a próba Mateusza Perońskiego zbyt słaba.  W 39. minucie kolejny raz zagrożenie dla bramki bielszczan stworzył Gancarczyk, który strzelał w długi róg, jednak minimalnie się pomylił i trafił w słupek. W tej połowie niebezpiecznie było także w polu karnym opolan,  jednak piłkę odbitą od jednego z obrońców i zmierzającą w stronę bramki wybił Tobiasz Weinzettel.

W 59. minucie zapędy Michała Sypka i Łukasza Staronia zhamował golkiper gospodarzy. Chwilę później odpowiedzieli miejscowi, ale Damian Szczęsny główkował minimalnie niecelnie. W ostatnich minutach atakowali bielszczanie, jednak na posterunku stali opolscy obrońcy, którzy wybijali futbolówkę.

W najbliższym meczu ligowym Odra na wyjeździe zagra z LZS-em Piotrówka. Na środę zaplanowano pojedynek pucharowy, w którym opolanie w Brzegu podejmą Ruch Zdzieszowice.

2016-05-16 10:29:58 [82.177.201.*] id:1451035
    kwapiszon: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    "W 59. minucie zapędy Michała Sypka i Łukasza Staronia zhamował golkiper gospodarzy" A co to znaczy "zhamował" ? Czy redaktor kogoś tu nie obraża ?

tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja
    może kiedyś odra wróci do pierwszej ligi tak jak za starych dobrych czasów,bądżmy dobrej myśli :-)
    2016-05-15 22:51:31 [217.99.120.*] id:1451011
    Do EkstraKlasy,,,
    2016-05-15 22:52:45 [83.10.96.*] id:1451012
    św_juzef: Napisał postów [12741], status [VIP] Reputacja
    w tym sezonie wrócą do II ligi
    2016-05-15 22:56:58 [217.99.120.*] id:1451014
    Przyszłościowo..Byłbym dumny gdyby drużyna z Mojego regionu grała w ekstraklasie..Bez najemników,złożona z wychowanków..
    2016-05-15 23:00:08 [83.10.96.*] id:1451015
    do tego potrzeba wielu,wielu zmian w tym klubie... co tu dużo mówić... , jak pozwalają na odejście bardzo dobrym trenerom i dobrym młodym zawodnikom , których z otwartymi rękami przyjmują do innych klubów a w Odrze nie dają im szans na pokazanie się ...
    2016-05-15 21:53:21 [89.74.180.*] id:1451008