• Wyświetleń: 2426
    • Dodano: 2016-05-01 / 10:06
    • Komentarzy: 4

Odra lepsza od Rekordu

Piłkarze Odry Opole wygrali w Bielsku Białej z Rekordem 2:0 i przybliżyli się do baraży o awans do II ligi. Spotkanie nie należało jednak do łatwych, a opolanie skuteczną grę zaprezentowali dopiero w drugiej w połowie.

Początek pojedynku należał do miejscowych, którzy raz po raz dawali o sobie znać w polu karnym opolan. Błędy w obronie sprawiały, że rekordzistom niewiele brakowało do wpakowania futbolówki w siatkę niebiesko czerwonych. Nie brakowało także emocji, które ostudził arbiter Krzysztof Palej, pokazując w tej części spotkania aż pięć żółtych kartek zawodnikom Odry. Mimo zaciętej gry i kilku składnych akcji obu ekip, kibice w tej połowie goli nie oglądali.

W drugą odsłonę meczu lepiej weszli podopieczni Jana Furlepy. Opolanie oblegali bramkę gospodarzy, a wynik spotkania otworzył w 56. minucie Waldemar Gancarczyk. Kolejne próby opolskiego zespołu niweczył golkiper Rekordu, jednak w 63. minucie pokonał do Dawid Wolny strzałem z ostrego kąta. Bielszczanie doszli kilka razy do głosu, jednak zespół z Oleskiej nie pozwolił im rozwinąć skrzydeł.

Odra zwiększyła przewagę nad bielską drużyną do 13 punktów i kolejny ligowy mecz rozegra 7 maja z LKS-em Bełk, a 4 maja opolan czeka pojedynek pucharowy z LZS-em Piotrkówka.

2016-05-01 13:55:02 [194.29.180.*] id:1446767
    norman: Napisał postów [784], status [rozpisany/na] Reputacja
    Żeby awansować trzeba jeszcze pokonać lidera grupy pomorsko-zachodniopomorskiej czyli buchchacha GKS Przodkowo czy jakoś tak zwie się ten śmieszny zespół Z którym Odra pewnie przegra celowo jak to było w tamtym roku lub nie -nie ma sianka nie ma granka:-)

2016-05-02 20:45:51 [188.123.205.*] id:1447065
    ombre: Napisał postów [19836], status [VIP] Reputacja
    W zeszłym roku wszystko było ustawione pod Polonie Bytom przy zielonym stoliku.
    2016-05-01 12:14:13 [79.191.232.*] id:1446753
    św_juzef: Napisał postów [12741], status [VIP] Reputacja