• Dodano: 2016-04-23 / 23:04
    • Komentarzy: 1

Pewne zwycięstwo Odry Opole

(Fot. Archiwum)

Po dwóch remisach, Odra Opole powróciła na właściwy tor i pewnie wygrała z rezerwami Podbeskidzia Bielsko - Biała 3:0. Tym samym gracze z Opola sprawili prezent trenerowi Janowi Furlepie na 60 urodziny. Sto lat!

Po kontuzji Janusza Gancarczyka w poprzednim meczu, to bracia musieli zabrać się za strzelanie bramek. Jednak Waldemar stwierdził, że woli asysty i taką zafundował Łukaszowi Staroniowi w ostatniej minucie pierwszej połowy, dośrodkowując z rzutu wolnego. OKS od początku rządził na boisku, a bramka była tylko formalnością.

W drugiej części Odra miała zdecydowanie więcej okazji, co przełożyło się na więcej goli. W 76 minucie kolegów z drużyny zaskoczył gracz bardziej defensywny - Tomasz Wepa strzelając na 2:0 dla OKS-u. Wynik na 3:0 z rzutu karnego ustalił w 87 minucie wspominany wcześniej Waldemar Gancarczyk.

Po tym zwycięstwie Odra Opole ma 51 punktów, czyli 8 więcej niż drugi Rekord Bielsko - Biała, który swój mecz rozegra w niedzielę o 15:00.

2016-04-24 06:51:36 [155.133.85.*] id:1444978
    Polpha: Napisał postów [9431], status [VIP] Reputacja