Znajdź wiadomość

Thursday, 30 stycznia 2017

Tuż po godzinie 15:30 na drodze krajowej numer 94 w miejscowości Leśniczówka bus uderzył w drzewo.

Autor: Majlan Kliknięć: 20732 Komentarzy: 19

13 stycznia w Prószkowie doszło do tragicznego pożaru kamienicy, w wyniku którego śmierć poniosła mama Martyny Nawrockiej, jednej ze studentek drugiego roku fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. By wspomóc Martynę przy remoncie spalonego mieszkania, jej koledzy ze studiów przygotowali szczególną akcję charytatywną.

Autor: Majlan Kliknięć: 17479 Komentarzy: 20

Radni Komisji Rodziny, Zdrowia i Spraw Społecznych Sejmiku Województwa Opolskiego spotkali się dziś ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny oraz przedstawicielami Narodowego Funduszu Zdrowia, by dyskutować o pozyskaniu dla Opola komory hiperbarycznej, których w całym kraju funkcjonuje 11. - Przed nami jeszcze długa droga, ale dobrze, że wreszcie ktoś mówi o tym głośno – słyszymy w kuluarach.

Autor: Majlan Kliknięć: 1737 Komentarzy: 12

18-latek jest podejrzewany m.in. o włamanie do kościelnej skarbony, a także włamanie do sklepu i kiosku. Po zatrzymaniu tłumaczył policjantom, że kradł "bo chciało mu się palić"

Autor: Greg Kliknięć: 3839 Komentarzy: 22

Wystartowały darmowe zajęcia nurkowania dla mieszkańców. Kto nie zdążył ma jeszcze szansę wziąć w nich udział.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 11924 Komentarzy: 4

Collegium Nobilium Opoliense będzie w poniedziałek promować piąty numer swoich Roczników poświęcony roli wartości i ich związku z tożsamością we współczesnym społeczeństwie. Z Arkadiuszem Jasińskim rozmawialiśmy o zbliżającym się naborze do Collegium i dotychczasowych osiągnięciach tej instytucji otoczenia nauki.

Autor: jaceksz Kliknięć: 885 Komentarzy: 0

26 narządów od 9 dawców pobrano w ubiegłym roku w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu. To jednak wciąż kropla w morzu potrzeb. Opolskie rodziny rzadko godzą się na uratowanie życia innym.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 2291 Komentarzy: 18

Prestiżowe spotkanie odbędzie się w czerwcu w Nysie i zgromadzi około 1000 osób. To dowód uznania dla polityki prorodzinnej, prowadzonej przez władze miasta.

Autor: Greg Kliknięć: 3468 Komentarzy: 15