Znajdź wiadomość

Thursday, 29 stycznia 2017

Tyszanie pokonali opolskich hokeistów 4:1. Zdobywając cenne punkty zbliżyli się do lidera. Orlik Opole po niedzielnym spotkaniu plasuje się na 4 miejscu z dorobkiem 52 punktów.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 589 Komentarzy: 2

Co tydzień, przez całą zimę, kilkoro członków kolektywu Jedzenie Zamiast Bomb Opole bezinteresownie poświęca swój czas, by przygotować posiłek dla osób potrzebujących, najczęściej bezdomnych. W zamian otrzymują uśmiech oraz słowa podziękowania.

Autor: Majlan Kliknięć: 3358 Komentarzy: 30

Karnawał trwa i wiele kobiet wybierając się na bal staje przed nie lada wyzwaniem. Co na siebie włożyć żeby błyszczeć w tą wyjątkową noc? Zobacz, co proponujemy.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 1919 Komentarzy: 10

W Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Lewinie Brzeskim od wczoraj trwa XXXII Wojewódzki Przegląd Zespołów Kolędniczych „Herody 2017”.

Autor: Majlan Kliknięć: 5411 Komentarzy: 16

W sobotni wieczór opolska restauracja Villa Park przepełniona była dźwiękami muzyki tanecznej oraz ciepłem serc ludzi dobrej woli, którzy - już po raz piąty - postanowili wesprzeć hospicjum „Betania” biorąc udział w szczególnym wydarzeniu.

Autor: Majlan Kliknięć: 4758 Komentarzy: 21

Do piątku w siedzibie Centrum Informacyjno-Edukacyjnego „Senior w Opolu” złożono już ponad 1000 wniosków o wydanie karty „Opolski Senior”.

Autor: Majlan Kliknięć: 3439 Komentarzy: 36

AZS Politechniki Opolskiej uległ w sobotnim meczu w Wieliczce 0:3. WTS Solna Wieliczka okazała się lepsza w tej rywalizacji i łatwo pokonała drużynę z Opola. Opolanki zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 435 Komentarzy: 0

MKS Świdnica pokonał u siebie przyjezdne z Opola 3:1. Mecz na szczycie okazał się lepszy dla gospodarzy. Świdniczanki wywalczyły tym samym bardzo cenne punkty, po który przeskoczyły ECO w tabeli, lecz nie objęły w niej prowadzenia. KS Olimpia Jawor wygrywając mecz na wyjeździe w Wodzisławiu zasiada aktualnie na fotelu lidera wyprzedzając wyżej wymienione obie drużyny. ECO AZS Uni Opole zatem prezentuje się na 3 miejscu z dorobkiem 34 punktów. Strata 2 oczek do pierwszego miejsca, to ogromny zastrzyk motywacji na kolejne mecze.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 583 Komentarzy: 0