Znajdź wiadomość

Thursday, 25 stycznia 2017

Grupa około 40 osób zebrała się dziś o godzinie 17 na Placu Wolności, by w ramach ogólnopolskiego protestu wyrazić swój sprzeciw wobec polityki rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Autor: Majlan Kliknięć: 11088 Komentarzy: 136

Tym razem beczki z chemikaliami znaleziono w Pogorzeli. Nieoficjalnie mówi się, że to te same odpady chemiczne, które kilka dni temu znaleziono w Brzegu. Może ich być nawet 300 ton!

Autor: Greg Kliknięć: 9569 Komentarzy: 33

Funkcjonariusze opolskiej Służby Celnej i Straży Granicznej z Jeleniej Góry zlikwidowali na terenie gminy Gogolin nielegalną wytwórnię tytoniu. W barakach na prywatnej posesji mundurowi zabezpieczyli prawie 2 tony suszu tytoniowego, 477 kg gotowego tytoniu do palenia, trzy maszyny do cięcia oraz wagę.

Autor: Greg Kliknięć: 3789 Komentarzy: 12

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym lanosem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierowca samochodu wykonywał bardzo niebezpieczne manewry, łamał przy tym wszelkie przepisy ruchu drogowego. Kiedy policjanci zatrzymali pojazd okazało się, że 29-latek był pijany.

Autor: Greg Kliknięć: 12182 Komentarzy: 11

Tylko do 1 lutego można zarejestrować swój numer telefonu na kartę. Ci, którzy tego nie zrobią nie będą mogli po tym terminie korzystać ze swojej dotychczasowej karty SIM.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 5257 Komentarzy: 17

Kierowca ciężarówki był reanimowany na miejscu wypadku, po czym przewieziono go do szpitala. Jego stan jest ciężki.

Autor: Greg Kliknięć: 16400 Komentarzy: 5

Iluzja, triki z udziałem widzów i pokazy, które sprawiają, że publiczność przeciera oczy ze zdziwienia. Just Edi, jeden z najsłynniejszych w kraju iluzjonistów, finalista ostatniej edycji Mam Talent po raz pierwszy przyjedzie do Opola. Wielkie show już 4 lutego w domExpo.

Autor: Greg Kliknięć: 5383 Komentarzy: 8

Nawet 40 razy tygodniowo opolscy strażnicy miejscy pomagają kierowcom uruchamiać samochody z rozładowanym akumulatorem. Akcja prowadzona jest od 6 lat.

Autor: Majlan Kliknięć: 8884 Komentarzy: 21

Z Mateuszem Rakiem - kierownikiem opolskiej bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego rozmawialiśmy o zasadach funkcjonowania LPR, adrenalinie i ciągłym braku czasu.

Autor: jaceksz Kliknięć: 8036 Komentarzy: 0

Paweł Kampa - sekretarz Opolskiej Rady Wojewódzkiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej zapowiedział, że już w lutym SLD przedstawi swój program wyborczy. Ma to być „odpowiedź na zapotrzebowanie wyborców, którym brakuje konstruktywnej opozycji”.

Autor: Majlan Kliknięć: 2004 Komentarzy: 162