Znajdź wiadomość

Thursday, 23 stycznia 2017

Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Opolu przy Placu Daszyńskiego 3 zostanie przekazany Sądowi Okręgowemu w Opolu.

Autor: Majlan Kliknięć: 8601 Komentarzy: 63

Policjanci z Gogolina zatrzymali trójkę mieszkańców powiatu krapkowickiego podejrzewanych o przestępczość narkotykową. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 1,5 kilograma różnego rodzaju narkotyków w tym marihuanę, amfetaminę, tabletki ekstazy i metamfetaminę. Starszy z mężczyzn był poszukiwany w związku z wyrokami za wcześniejsze przestępstwa.

Autor: Greg Kliknięć: 3537 Komentarzy: 22

W nocy doszło do wybuchu w banku przy ul. Osowskiej w Łubnianach. Sprawcy prawdopodobnie użyli gazu technicznego, który następnie podpalili.

Autor: Greg Kliknięć: 21854 Komentarzy: 45

31-letnia kobieta zginęła po tym, jak kierowany przez nią samochód uderzył w drzewo.

Autor: Greg Kliknięć: 38072 Komentarzy: 46

W weekend odbyła się kolejka 1/32 Halowego Pucharu Polski. Mimo dużego wysiłku ze strony Wikinga do kolejnego etapu przeszła tylko drużyna Berlandu, która nie rozegrała spotkania, a i tak awansowała.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 1026 Komentarzy: 1

W lokalu przy ulicy Nysy Łużyckiej 7a otwarto dziś nową, samodzielną siedzibę Centrum Informacyjno-Edukacyjnego Senior w Opolu. Do tej pory Centrum funkcjonowało przy ulicy Koraszewskiego 7-9, współdzieląc lokal z Centrum Dialogu Obywatelskiego.

Autor: Majlan Kliknięć: 1077 Komentarzy: 2

Kilkadziesiąt najpiękniejszych mieszkanek Opolszczyzny przyjechało w sobotę na casting do regionalnego etapu konkursu Miss Polski. O przebiegu eliminacji, o blondynkach, brunetkach i rudych, rozmawialiśmy z organizatorką konkursu – wicemiss Polski Anną Pabiś.

Autor: jaceksz Kliknięć: 2961 Komentarzy: 0

Opolanie mimo wielu sytuacji podbramkowych wygrali tylko jednym trafieniem z dobrze grającym dziś przeciwnikiem. PGE Orlik Opole umocnił się na 5 miejscu z dorobkiem 49 punktów.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 698 Komentarzy: 1

Od 13 lutego mieszkańcy województwa opolskiego będą mogli zgłaszać zadania, które później mogą być wykonane z pieniędzy budżetu naszego województwa. Każdy może być autorem pomysłu.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 1012 Komentarzy: 5

Do końca stycznia są przyjmowane zgłoszenia w konkursie „Zabytek zadbany”. Jego organizatorami są Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowy Instytut Dziedzictwa oraz generalny konserwator zabytków.

Autor: Greg Kliknięć: 1866 Komentarzy: 24