Znajdź wiadomość

czwartek, 21 stycznia 2017

Opolski Klub Bokserski Odra Opole przeniósł się do domExpo, a na początku marca planuje zorganizować pierwsze od lat mistrzostwa Opolszczyzny w boksie.

Autor: Greg Kliknięć: 7012 Komentarzy: 30

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotni wieczór w Kędzierzynie-Koźlu.

Autor: Greg Kliknięć: 2346 Komentarzy: 7

W Opolu trwają Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Short-Tracku. O najlepsze czasy oraz medale walczy ponad 200 zawodników z całej Polski.

Autor: Greg Kliknięć: 1175 Komentarzy: 10

Ponad 60 piękności pojawiło się na castingu, organizowanym w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Dziewczyny walczą o względy jury, bo tylko część z nich dostanie się do finału.

Autor: Greg Kliknięć: 22490 Komentarzy: 27

W rytmie big-beatu zorganizowano warsztaty i zwiedzanie Muzeum Polskiej Piosenki dla babć, dziadków i ich wnuków. Takie samo zwiedzanie rusza jutro.

Autor: Greg Kliknięć: 456 Komentarzy: 2

Zimowe ptakoliczenie odbywa się w Opolu od 9 lat. - Tak naprawdę nie chodzi o precyzyjną liczbę ptaków, a bardziej o zabawę, edukację i spacer przyrodniczy - mówi Maciej Kowalski z Opolskiego Towarzystwa Przyrodniczego.

Autor: Greg Kliknięć: 4901 Komentarzy: 36

Zwłoki kobiety i mężczyzny znaleziono w sypialni domu jednorodzinnego. Wszystko wskazuje na śmiertelne zatrucie tlenkiem węgla.

Autor: Greg Kliknięć: 9953 Komentarzy: 6

Choć 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę, fundację Jurka Owsiaka cały czas można wspierać poprzez udział w charytatywnych aukcjach.

Autor: Majlan Kliknięć: 3075 Komentarzy: 12

21 stycznia w Polsce obchodzony jest Dzień Babci. Na jutro, 22 stycznia, przypada z kolei święto wszystkich dziadków. Opolscy uczniowie nie zapomnieli o seniorach i - jak co roku - przygotowali dla nich prezenty oraz przedstawienia.

Autor: Majlan Kliknięć: 2857 Komentarzy: 4