Znajdź wiadomość

czwartek, 19 stycznia 2017

Wicemarszałek Sejmu oraz znany aktor przyjechali do Opola na spotkanie w ramach Klubu Obywatelskiego. Rozmawiano głównie o polityce i wolności w kulturze, komentowano bieżące wydarzenia.

Autor: Greg Kliknięć: 8419 Komentarzy: 99

Służby ratunkowe, wicewojewoda opolski oraz przedstawiciele zakładów opiekuńczo-leczniczych z całej Opolszczyzny spotkali się dziś w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim, by wspólnie opracować strategię działania w związku z brakiem miejsc dla pacjentów na szpitalnych oddziałach intensywnej opieki medycznej.

Autor: Majlan Kliknięć: 3038 Komentarzy: 11

Ratusz zaprezentował dziś główne założenia strategii promocji Opola na kolejne 5 lat. Przedstawiono również hasło promocyjne miasta. W lutym - w ramach konsultacji społecznych - na ich temat będą mogli wypowiedzieć się mieszkańcy.

Autor: Majlan Kliknięć: 4191 Komentarzy: 18

W styczniu ruszył casting dla dzieci i młodzieży, chcących rozwijać się wokalnie. Można umawiać się na przesłuchania.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3843 Komentarzy: 9

Trzy auta zderzyły się na 195. kilometrze autostrady A4. Trzy osoby trafiły do szpitala. Gdy na miejsce wypadku jechał patrol autostradowy, on również uległ wypadkowi. Autostrada między węzłami Opole i Brzeg w kierunku Wrocławia przez dwie godziny była zamknięta.

Autor: Greg Kliknięć: 18079 Komentarzy: 51

O tym dlaczego warto zgłosić się do - organizowanego po raz 14-ty - konkursu "Opolska Marka" rozmawialiśmy z Jolantą Kawecką – zastępcą dyrektora departamentu współpracy z zagranicą i promocji regionu opolskiego urzędu marszałkowskiego.

Autor: jaceksz Kliknięć: 1917 Komentarzy: 0

Opolski ratusz zapowiada, że jeszcze w tym roku poszerzy most nad Odrą prowadzący na Wyspę Bolko.

Autor: Majlan Kliknięć: 13553 Komentarzy: 50