Znajdź wiadomość

Thursday, 17 stycznia 2017

Zderzenie wyglądało groźnie, ale skończyło się tylko na uszkodzeniach obu pojazdów. Droga w miejscu zdarzenia jest już przejezdna.

Autor: Greg Kliknięć: 9684 Komentarzy: 10

Kierowca samochodu po zderzeniu z szynobusem opuścił rozbity pojazd i uciekł pieszo. Jest poszukiwany przez policję.

Autor: Greg Kliknięć: 24117 Komentarzy: 28

Mimo, że formalnie 12 sołectw, które 1 stycznia zostały włączone w granice Opola, stanie się dzielnicami miasta nie wcześniej niż w połowie roku, to opolski ratusz chce szybciej uruchomić procedury pozwalające mieszkańcom zdecydować o tym, na co zostaną przekazane środki z budżetu rad dzielnic.

Autor: Majlan Kliknięć: 4553 Komentarzy: 30

W maju stolica województwa opolskiego stanie się również europejską stolicą robotyki, albowiem w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym odbędzie się wówczas European Robot Challenge Maj 2017. Zawody te będą rozwinięciem dotychczasowego Opolskiego Festiwalu Robotów.

Autor: Majlan Kliknięć: 1478 Komentarzy: 6

Klub Kubatura gościł w poniedziałkowy wieczór akademickie środowisko sportowe. Podczas corocznego balu wręczono wyróżnienia dla najpopularniejszych oraz najlepszych sportowców Politechniki Opolskiej.

Autor: Greg Kliknięć: 9967 Komentarzy: 2

W związku z obfitymi opadami śniegu nad Opolem, właścicielom i zarządcom nieruchomości przypominamy o obowiązku odśnieżania chodników położonych bezpośrednio przy ich posesji. - Za niewykonywanie swojej powinności – którą narzuca ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach - grozi mandat – przestrzega opolska Straż Miejska.

Autor: Majlan Kliknięć: 14139 Komentarzy: 47

Fundacja kupiła 29 samochodów dla hospicjów w całej Polsce - jeden z nich trafił do Opola. - To ogromne ułatwienie w naszej codziennej pracy - cieszy się prezes hospicjum.

Autor: Greg Kliknięć: 15427 Komentarzy: 56

Trzej mężczyźni w wieku od 22 do 42 lat są podejrzani m.in. o kradzieże akumulatorów oraz posiadanie narkotyków.

Autor: Greg Kliknięć: 3691 Komentarzy: 11

Do 12 lutego wszystkie chętne zespoły mogą zgłaszać się do Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2017.

Autor: Majlan Kliknięć: 2562 Komentarzy: 2

Z dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Przemysławem Zychem - rozmawialiśmy os tym co zmieni się w opolskim sporcie, kiedy do użytku zostanie oddana hala widowiskowo sportowa Okrąglak, jakie są plany wykorzystania tego nowoczesnego obiektu oraz o wpływie powiększenia Opola na funkcjonowanie MOSiRu.

Autor: jaceksz Kliknięć: 2109 Komentarzy: 0