Znajdź wiadomość

Thursday, 16 stycznia 2017

Mechanik holenderskiego Team de Rooy stanął na podium słynnego Rajdu Dakar po raz czwarty. To najwyższa lokata wśród Polaków, startujących w wyścigu!

Autor: Greg Kliknięć: 4042 Komentarzy: 6

W południe grupa mieszkańców gminy Dobrzeń Wielki spotkała się z Mariuszem Błaszczakiem, Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji. Rozmowy odbyły się w siedzibie Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" w Warszawie.

Autor: Majlan Kliknięć: 11972 Komentarzy: 54

Ryszard Wilczyński, Tomasz Kostuś i Rajmund Miller - opolscy posłowie Platformy Obywatelskiej - przedstawili dziś "Dekalog Wolności". - To nasza odpowiedź na ostatnie działania rządu - słyszymy od parlamentarzystów.

Autor: Majlan Kliknięć: 1366 Komentarzy: 43

Sierżant amerykańskiej armii poprosił mieszkankę Krapkowic o pomoc w odbiorze przesyłki z 46 milionami dolarów. Kobieta opłaciła koszty przesyłki, ubezpieczenia i pełnomocnictwa - łącznie 9 tysięcy zł. Dopiero kilka dni później zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa.

Autor: Greg Kliknięć: 7268 Komentarzy: 40

Futsaliści Odry Opole wygrali w wyjazdowym meczu z LKS-em Strzelec Gorzyczki 5:8. Podopieczni Tomasza Ciastki dopisali do swojego konta cenne punkty i mogą cieszyć się z wysokiego 2 miejsca w tabeli.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 839 Komentarzy: 0

Dzieciaki, które zostają na ferie w domu wcale nie muszą się nudzić. Młodzieżowy Dom Kultury i Wydział Oświaty Urzędu Miasta zapraszają na półkolonie.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 1493 Komentarzy: 17

Według najnowszych informacji, w kasie opolskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej znajduje się już blisko 350 tysięcy złotych. - Z tego 28 tysięcy to kwota uzbierana tylko w czasie licytacji na scenie – słyszymy.

Autor: Majlan Kliknięć: 10689 Komentarzy: 66

Z Tomaszem Wróblem, dyrektorem sportowym opolskiej Gwardii i prezesem AZS Politechniki Opolskiej oraz od niedawna osobą odpowiedzialną za halę "Okrąglak" rozmawialiśmy o tym jaki ma pomysł na funkcjonowanie hali po remoncie.

Autor: jaceksz Kliknięć: 3198 Komentarzy: 0

Tradycyjnym "Światełkiem do nieba" oraz koncertem zespołu Myslovitz zakończył się wczoraj 25. Finał wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Opolu.

Autor: Majlan Kliknięć: 3453 Komentarzy: 4