Znajdź wiadomość

Opolanie byli dziś bardzo hojni i w trakcie licytacji prowadzonych przy okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chętnie otwierali serca oraz portfele.

Autor: Majlan Kliknięć: 3416 Komentarzy: 11

Według informacji podanych przez opolski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (stan na godzinę 23) mieszkańcy naszego miasta wrzucili do puszek przynajmniej 294 tysiące złotych. - W zeszłym roku o tej porze mieliśmy blisko 60 tysięcy mniej – słyszymy.

Autor: Majlan Kliknięć: 13418 Komentarzy: 34

Po zaciętym meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Skrę Bełchatów 3:1. Zespół Ferdinando de Giorgiego został triumfatorem Pucharu Polski 2017. Zacięta walka i wyniki punktowe potwierdzają, że było to starcie na miano finału rozgrywek.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 758 Komentarzy: 1

Orlik po ciężkim meczu na własnym lodowisku zwyciężył nad dobrze grającym dziś rywalem. Bohaterem meczu okazał się Kacper Guzik. Hokeiści przygotowują się teraz do wyjazdowego starcia z Comarch Cracovią.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 442 Komentarzy: 0

Już po raz piąty podczas opolskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się bieg "Policz się z cukrzycą". Tegorocznym zwycięzcą został opolanin Rafał Polak.

Autor: Majlan Kliknięć: 6860 Komentarzy: 5

W Centrum Handlowym Karolinka przy okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestuje Pepper - humanoidalny robot rozwijany przez opolską firmę Weegree.

Autor: Majlan Kliknięć: 12281 Komentarzy: 11

ECO AZS Uni Opole w wyjazdowym meczu pokonało Sokół 43 Katowice 0:3. Opolanki pojechały do Katowic w roli faworyta i nie zawiodły kibiców swojej drużyny. Łatwo wygrane spotkanie dało cenne punkty, po których ECO zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 622 Komentarzy: 1

Pierwsze licytacje i występy finalistów 20. Mikołajkowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej otworzyły muzyczną scenę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Placu Wolności w Opolu. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Myslovitz.

Autor: Majlan Kliknięć: 3495 Komentarzy: 46

Ok. 11:30 na skrzyżowaniu ul. Bierkowickiej z obwodnicą Opola doszło do zderzenia BMW i volkswagena. Nikomu nic się nie stało.

Autor: Greg Kliknięć: 4992 Komentarzy: 48

Przy domEXPO odbyła się dziś dziewiąta edycja Moto Orkiestry - samochodowej imprezy towarzyszącej finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autor: Majlan Kliknięć: 1033 Komentarzy: 2

Jak co roku, wykonaniem pamiątkowej fotografii w parku przy Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczęła się opolska kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autor: Majlan Kliknięć: 3592 Komentarzy: 53

Członkowie Lions Club Opole jako pierwsi w mieście przekazali datki w dniu XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autor: Majlan Kliknięć: 7931 Komentarzy: 8

KU AZS Politechnika Opolska okazała się lepsza w wyjazdowym spotkaniu z MKS Calisia Kalisz. Wynik zaciętego meczu rozstrzygnął dopiero tie-break. Oba zespoły zaprezentowały widowiskową siatkówkę. Długie wymiany były domeną tego spotkania.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 530 Komentarzy: 0

Berland Komprachcice Futsal Team pokonał u siebie AZS UMCS Lublin Futsal Team 3:0. Wyżej umiejscowiony w tabeli przeciwnik nie sprawił większych kłopotów drużynie gospodarzy.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 773 Komentarzy: 0