Znajdź wiadomość

Thursday, 10 stycznia 2017

Około godziny 15:30 na ulicy Kościelnej w miejscowości Ostrożnica samochód osobowy zjechał z drogi i dachował.

Autor: Majlan Kliknięć: 6107 Komentarzy: 13

Fundacja Kwitnące Talenty przy współpracy z domEXPO uruchomiła dziś Talentownię - nietypową bawialnię, w której dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje szeroko rozumiane zdolności.

Autor: Majlan Kliknięć: 2392 Komentarzy: 1

„Przyświeca nam szczytny cel” to hasło przewodnie pierwszego Jubileuszowego Charytatywnego Balu Prezydenckiego, który będzie jedną z imprez organizowanych w ramach 800 - lecia lokacji Opola. Uczestnicy inicjatywy będą zbierać pieniądze dla 4 – letniej Patrycji, która urodziła się jako niespełna kilogramowy wcześniak.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 2854 Komentarzy: 5

32-letni Miłosz C. został dziś skazany na 12 lat pozbawienia wolności za zabicie swojego sąsiada. Do zbrodni doszło podczas libacji.

Autor: Greg Kliknięć: 10429 Komentarzy: 29

W ramach ustawy o Narodowym Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego prowadzone są konsultacje. Głównym celem powstania programu jest wsparcie i wzmocnienie przywilejów organizacji pozarządowych.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 568 Komentarzy: 2

Aż sześciokrotnie przekroczone są dopuszczalne normy pyłu PM w Kędzierzynie-Koźlu i Zdzieszowicach, co skutkuje ogłoszeniem alarmu II stopnia. W Oleśnie i Opolu obowiązuje z kolei alarm I stopnia.

Autor: Greg Kliknięć: 12617 Komentarzy: 24

Pieniądze za ścięcie czy pielęgnację włosów zamiast do kasy salonu fryzjerskiego wrzucimy do orkiestrowej puszki - tak będzie w najbliższą niedzielę w dwóch salonach fryzjerskich w Opolu.

Autor: Greg Kliknięć: 9927 Komentarzy: 7

Mieszkańcy bloku przy ulicy Piotrkowskiej 1 skarżą się na zacinające się windy. - Do tego urządzenia nie mają ważnych przeglądów technicznych, co przecież może być niebezpieczne! - alarmują lokatorzy.

Autor: Majlan Kliknięć: 9776 Komentarzy: 25

Jak przekonują opolscy cykliści, rowerem po Opolu można poruszać się nie tylko latem.

Autor: Majlan Kliknięć: 6222 Komentarzy: 20