Znajdź wiadomość

czwartek, 07 stycznia 2017

ECO UNI Opole w swoim pierwszym spotkaniu u siebie w nowym roku pokonało Łaskovię Łask 3:2. Hala Sportowa II LO przy ul. Pułaskiego 3 wypełniona po brzegi kibicami, dała silny doping i pomogła drużynie Patryka Fogla wygrać sobotnie spotkanie.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 932 Komentarzy: 3

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po ciężkim, lecz także walecznym spotkaniu na wyjeździe, przegrywa ze Skrą Bełchatów 3:2. Mimo zwycięstwa gospodarzy, Zaksa dalej utrzymują fotel lidera PlusLigi.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 795 Komentarzy: 1

Suzuki i fiat czołowo zderzyły się na łuku drogi w Popielowie. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala.

Autor: Greg Kliknięć: 15385 Komentarzy: 21

- Ci ludzie z ogromną determinacją protestują przeciw bucie władzy. Ryzykują swoje zdrowie i życie w obronie swojej małej ojczyzny - komentuje Mateusz Kijowski sytuację w Dobrzeniu Wielkim.

Autor: Greg Kliknięć: 13416 Komentarzy: 24

Lider Komitetu Obrony Demokracji spotkał się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla, wieczorem odwiedzi też Namysłów. Podczas wizyty i rozmów z sympatykami nie unika odpowiedzi na pytania o tzw. aferę fakturową.

Autor: Greg Kliknięć: 7462 Komentarzy: 76

Starsza kobieta, stojąca na chodniku została potrącona przez samochód, który wpadł w poślizg.

Autor: Greg Kliknięć: 30110 Komentarzy: 102

Około godziny 9.30 na skrzyżowaniu ulicy Ozimskiej z Plebiscytową zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 20737 Komentarzy: 23

Bramkarz Gwardii Opole – Adam Malcher, po siedmioletniej przerwie reprezentacyjnej, powraca w wielkim stylu. Trener Tałant Dujszebajew po turnieju rozgrywanym w Hiszpanii musi zdecydować na kogo może liczyć w dalszych rozgrywkach. Wszystko wskazuje na to, że Adam pojedzie do Francji jako bramkarz numer 1.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 4951 Komentarzy: 3

24-letni rowerzysta trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło w piątek wieczorem. Okazało się, że rowerzysta był pijany.

Autor: Greg Kliknięć: 5383 Komentarzy: 18

Tuż przed końcem ubiegłego roku na ulicy Sienkiewicza w Opolu zaczęła funkcjonować najnowsza kamera miejskiego monitoringu. Jak podkreśla Straż Miejska, jego stała rozbudowa przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w Opolu.

Autor: Majlan Kliknięć: 7930 Komentarzy: 23

Zapaliła się sadza w kominie domu jednorodzinnego, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Autor: Greg Kliknięć: 2596 Komentarzy: 11