Znajdź wiadomość

PGE Orlik Opole w wyjazdowym meczu pokonał JKH GKS Jastrzębie 3:2. Mimo momentami słabszej gry, Opolanie potrafili wywieźć cenne punkty i odskoczyć jastrzębianom w tabeli.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 503 Komentarzy: 1

Zawodnicy, trenerzy, działacze sportowi i kibice spotkali się dziś w "opolskim Betlejem" w Opolu-Szczepanowicach, by przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.

Autor: Greg Kliknięć: 4903 Komentarzy: 1

Po raz trzeci protestujący wezwali pogotowie ratunkowe do Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrzeniu Wielkim. Ratownicy zabrali do szpitala młodego mężczyznę.

Autor: Greg Kliknięć: 3306 Komentarzy: 90

Trzej Królowie na koniach przejechali ulicami Opola, a za nimi przeszedł barwny orszak. Tegoroczny orszak był wyjątkowy, bo powiązany z obchodami 800-lecia Opola. Dlatego też na czele orszaku - obok trzech króli: Kacpra, Melchiora i Baltazara szedł też opolski książę Kazimierz I z żoną Wiolą.

Autor: Greg Kliknięć: 8758 Komentarzy: 26

W nocy temperatura na Opolszczyźnie może spaść nawet do -18 stopni Celsjusza. W tym czasie trzeba pamiętać o własnym bezpieczeństwie i zwracać uwagę na osoby samotne oraz bezdomne.

Autor: Greg Kliknięć: 5474 Komentarzy: 69

Od 3 stycznia nysanie mogą głosować na wybrane przez siebie wnioski zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Gminy Nysa na 2017 rok.

Autor: Majlan Kliknięć: 3570 Komentarzy: 7

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w 2016 roku odwiedziło 210 tysięcy klientów. Z kolei sam Amfiteatr Tysiąclecia, uznawany za najlepszy obiekt turystyczny Opolszczyzny zwiedziło około 30 tys. osób.

Autor: Greg Kliknięć: 3596 Komentarzy: 3