Znajdź wiadomość

czwartek, 05 stycznia 2017

Symboliczne odliczanie stu dni do matury jako pierwsi na Opolszczyźnie świętowali uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr VI w Opolu, którzy zorganizowali bal w Hotelu Arkas w Prószkowie. W najbliższych tygodniach studniówkowe imprezy zorganizują wszystkie ponadgimnazjalne szkoły Opolszczyzny.

Autor: Greg Kliknięć: 15792 Komentarzy: 49

Po kolejnym spotkaniu w Kurii Diecezjalnej protestujący wydali oświadczenie, w którym zobowiązują się do zawieszenia głodówki, gdy otrzymają pisemne potwierdzenie terminu spotkania z premier Beatą Szydło lub ministrem Mariuszem Błaszczakiem.

Autor: Greg Kliknięć: 9053 Komentarzy: 54

7 zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem przy ul. Krzanowickiej w Opolu. Nikomu nic się nie stało.

Autor: Greg Kliknięć: 20522 Komentarzy: 16

- Tabliczki z nowymi oraz starymi nazwami ulic pozwoliłyby na rozwiązanie problemów służb ratowniczych czy firm kurierskich z dotarciem pod właściwy adres - argumentują nowi radni Opola z terenów gmin, włączonych od 1 stycznia w granice miasta.

Autor: Greg Kliknięć: 2988 Komentarzy: 90

Dzięki inicjatywie studentek Uniwersytetu Opolskiego pacjenci oddziału pediatrii Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu zapomnieli o swoich troskach i rzucić się w wir karnawałowej zabawy.

Autor: Majlan Kliknięć: 5328 Komentarzy: 2

Opolski biskup zabrał publicznie głos w sprawie protestu głodowego, będącego skutkiem powiększenia Opola. Poniżej publikujemy treść jego apelu.

Autor: Greg Kliknięć: 12439 Komentarzy: 70

Kierowca samochodu próbował uniknąć zderzenia z ciężarówką i zjeżdżając z drogi uderzył w drzewo.

Autor: Greg Kliknięć: 4772 Komentarzy: 41

Z dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Edwardem Kinderem rozmawialiśmy o zmianach w przepisach dotyczących prawa jazdy, które - mimo zapowiedzi - nie wejdą w życie w roku 2017 i dowiedzieliśmy się, że wszystkiemu winny jest CEPiK.

Autor: jaceksz Kliknięć: 1824 Komentarzy: 0

Futsaliści Odry Opole rozegrali w środę zaległy mecz z AZS UEK Kraków. Opolanie wysoko wygrali z ekipą akademików z Krakowa 10:1.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 1032 Komentarzy: 1

Już po raz 26. opolscy sportowcy i działacze podzielą się opłatkiem przy żywej szopce w Opolu-Szczepanowicach.

Autor: Majlan Kliknięć: 920 Komentarzy: 15

W ramach projektu Bezpieczny Transport w Opolu będzie oświetlona większa ilość przejść dla pieszych. Na poprawę bezpieczeństwa i komfortu widzenia uczestników ruchu ma wpłynąć instalacja ekologicznych lamp LED.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 6478 Komentarzy: 14