Znajdź wiadomość

Thursday, 04 stycznia 2017

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 25. już w przyszłą niedzielę. Jubileuszowy finał w Opolu zapowiada się bardzo interesująco: wśród wolontariuszy pojawi się robot, a na scenie zagrają rockowe i reggae'owe kapele.

Autor: Greg Kliknięć: 8476 Komentarzy: 15

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki zapowiedziało dziś, że w 2017 roku na dofinansowanie przedsiębiorców przeznaczy blisko 90 milionów złotych. - Mamy nadzieję, że podobnie, jak w latach poprzednich, firmy chętnie będą sięgały po te pieniądze - mówi marszałek Andrzej Buła.

Autor: Majlan Kliknięć: 1893 Komentarzy: 1

23. ognisko ptasiej grypy w kraju zlokalizowano w miejscowości Przewóz na Opolszczyźnie. Dziś zlikwidowano liczące ponad 200 sztuk stado kur, kaczek i gęsi.

Autor: Greg Kliknięć: 13063 Komentarzy: 13

Wielofunkcyjne boisko do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną, siłownia na świeżym powietrzu oraz teren do gry w bule - to główne atrakcje, jakie od dziś czekają na mieszkańców opolskiego osiedla Malinka przy zbiegu ulic Piotrkowskiej i Koszalińskiej.

Autor: Majlan Kliknięć: 3967 Komentarzy: 23

28 policjantów - w tym 4 kobiety - złożyło dziś ślubowanie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu. Teraz czeka ich półroczne szkolenie.

Autor: Majlan Kliknięć: 4832 Komentarzy: 34

Starszy mężczyzna oraz kobieta trafili do szpitala dziś w nocy. Mimo to reszta protestujących przeciwników powiększenia Opola nie rezygnuje z głodówki, trwającej od 26 grudnia.

Autor: Greg Kliknięć: 3241 Komentarzy: 70

Widzisz dziurę w chodniku, dzikie wysypisko śmieci lub źle oznakowane skrzyżowanie? Zgłoś to za pomocą darmowej aplikacji. Twoja interwencja może pomóc szybko naprawić usterkę.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3985 Komentarzy: 9

Dwie nieprzytomne osoby ratownicy wynieśli z mieszkania w Grodkowie. Do szpitala trafiły też kolejne dwie osoby, które same opuściły lokal.

Autor: Greg Kliknięć: 8457 Komentarzy: 6

Kilka dni temu w Opolu postawiono nowe tablice świetlne. Inteligentny system ma pomóc kierowcom uniknąć wzmożonego ruchu samochodowego.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 12605 Komentarzy: 21

W ubiegłym roku odnotowano duży spadek bezrobocia na terenie województwa opolskiego. Poprawił się też wskaźnik zatrudnienia. Prognozy mówią, że będzie jeszcze lepiej.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 8999 Komentarzy: 29

W 30 kolejce Polskiej Hokej Ligi PGE Orlik Opole podejmował u siebie Comarch Cracovię Kraków. Opolanie wysoko przegrali z aktualnym mistrzem Polski 2:7.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 653 Komentarzy: 0