Znajdź wiadomość

Thursday, 03 stycznia 2017

Kierowca mitsubishi został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji, w której - poza jego autem - poważnie uszkodzona została ciężarówka.

Autor: Greg Kliknięć: 16096 Komentarzy: 42

Centrum Dialogu Obywatelskiego zachęca do wzięcia udziału w konkursie na projekt statuetki, która będzie wręczana najaktywniejszym działaczom trzeciego sektora jako Nagroda im. Jana Całki.

Autor: Majlan Kliknięć: 1007 Komentarzy: 5

Już po raz piąty 6 stycznia przez Opole przejdzie Orszak Trzech Króli. W tym roku hasłem przewodnim jest „Pokój i Dobro”. Organizatorzy zapowiadają wiele nowości i kilka niespodzianek.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3965 Komentarzy: 13

Z okazji 800-lecia lokacji Opola urząd miasta wraz z fundacją Aktywni w Regionie, Cementownią Górażdże oraz Galerią Sztuki Współczesnej zrealizuje przedsięwzięcie, które zaktywizuje projektantów, a także ożywi opolski rynek.

Autor: Majlan Kliknięć: 2552 Komentarzy: 36

- Nie mogę akceptować polityki trawiącej potencjał Polski w zbędnych konfliktach - tłumaczy europoseł z okręgu Dolnego Śląska i Opolszczyzny.

Autor: Greg Kliknięć: 5321 Komentarzy: 61

W 185. godzinie protestu głodowego w Dobrzeniu Wielkim z sołtysem wsi Kup Januszem Piontkowskim rozmawialiśmy o wizytach prezydenta i wojewody, szansach na zakończenie głodówki i oczekiwaniu na przyjazd ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Autor: jaceksz Kliknięć: 9910 Komentarzy: 0

Do 16 stycznia mieszkańcy Tułowic mogą wyrazić swoje zdanie w konsultacjach społecznych, zarządzonych w sprawie nadania Tułowicom praw miejskich.

Autor: Greg Kliknięć: 9635 Komentarzy: 48

Dwa samochody osobowe i ciężarówka zderzyły się w Łowoszowie pod Olesnem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Autor: Greg Kliknięć: 4246 Komentarzy: 18